Wpis z mikrobloga

@Caracas: Super tylko ja dalej nie lubię ani rusków ani Ukraińców. Mimo to zgadzam się na pomoc im, wiem, że tak trzeba dla dobra Polski.
Mogę nie lubić sąsiada, ale jak przyjdzie do niego grupa sebixów która bezkarnie już zaatakowała innych sąsiadów to mu pomogę. W przeciwnym wypadku jutro przyjdą mi spuścić #!$%@?. Wojna niby jest na rękę USA, ale to k... nie USA zaatakowało Ukrainę tylko rosja.
nie lubią kogokolwiek tylko przez wzgląd na ich narodowość


@kuroszczur: to jest esencja głupoty w tym kraju (nie twierdzę że TYLKO tutaj tak jest). Najlepiej poszufladkować na julki, chady, przegrywów, niemców, ukraińców etc. i nienawidzić wszystkich którym można przykleić jakąś łatkę
@Caracas: Akat przegląd miałem, poszło o co innego z OWU kolego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Fajnie że się komuś krzywda stała. Może życz jeszcze mi albo Ukraińcom żeby ich ktoś pobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No ale przynajmniej nie jestem hipokrytą narzekającym na pobyt Ukraińców w swoim kraju jednocześnie zasuwając u Duńczyka i psując komuś innemu jednorodność etniczną ( ͡° ͜ʖ
@PfefferWerfer Jak masz przegląd instalacji, piorunochron lub jego wykluczenie + przegląd pieca i komina + ubezpieczenie w normalnej ubezpieczalni + dodatkowo te wszystkie papiery potwierdzone notarialnie w innym domu gdyby się spaliły to jaka może być opcja żeby Ci nie wypłacili kasy?

Zresztą ja Ci tylko radzę lepiej wybierać firmy w tak dość kluczowym aspekcie życia.

Zasuwam u Duńczyka prawda jako jeden z nielicznych Polaków w firmie na wyższym stanowisku jednak jest
to jaka może być opcja żeby Ci nie wypłacili kasy?


@Caracas: Rozbieżna interpretacja odpowiedniej klasyfikacji budynku ubezpieczyciela i moja, on twierdzi że powinien być inny typ polisy w tym przypadku i podważa całą ważność zawartej kilka miesięcy wcześniej polisy. Jak mi się nie podoba to mogę iść do sądu, więc to zrobiłem bo uważam że dom mieszkalny jest domem mieszkalnym ( ͡° ͜ʖ ͡° )
@PfefferWerfer Nic z profilu konfederacji ciekawe jak to skomentujesz

https://wykop.pl/wpis/66669417/pracowalem-jako-oficer-na-statku-z-wieloma-ukrainc/

+

https://wykop.pl/wpis/67944619/pisalem-o-tym-o-czym-informuje-prezydent-przemysla

Mniemam spalił się czajnik. Nigdy nie trzymam czajnika podłączonego do prądu bo tak samo spalił się dom moim znajomym. PZU wypłacili im jednak kasę po około 2 miesiącach.

Tylko nie rozumiem jak miałeś ubezpieczony dom? Jako jaki obiekt?
Mniemam spalił się czajnik. Nigdy nie trzymam czajnika podłączonego do prądu bo tak samo spalił się dom moim znajomym. PZU wypłacili im jednak kasę po około 2 miesiącach.


Tylko nie rozumiem jak miałeś ubezpieczony dom? Jako jaki obiekt?


@Caracas: Spalił się nowy grzejnik elektryczny którego używałem podczas wymiany centralnego ogrzewania.

Dom miałem ubezpieczony jako zwykły dom mieszkalny, a wg ubezpieczyciela powinien być traktowany jako budynek gospodarczy. Nie będę wchodził w dalsze