Wpis z mikrobloga

Wczoraj w nocy Poznałem dziewczynę i poszedłem z nią do jej mieszkania gdzie mieszka sama. Do teraz zastanawiam się kto kogo wyruchał. Ona mnie czy ja ją? Takie są uroki życia w nowoczesnym i progresywnym kraju. Z Ukrainkami nie ma tego problemu. Ukrainka pozwolić być mężczyzną. Ja tych nowoczesnych postępowych ch związków nie ogarniam. Dlatego konserwatywna Ukrainka jest dobrym wyborem dla mnie. #wroclaw #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #p0lka #podrywajzwykopem #ukraina #chwalesie #przemyslenia
  • 13
  • Odpowiedz
@chemikorganik: nie wiem, ale do tej pory wszystkie ukrainki które poznałem to księżniczki albo rozpłodówki. Wydają się być bardzo roszczeniowe. Może to przypadek po prostu, a może to typowe dla nich nie wiem, znam tylko kilkanaście.
  • Odpowiedz
@chemikorganik: ukraińska czy polka, konserwatywna czy postępowa, finał będzie zawsze ten sam, bo takie są zasady gry:
od dnia ślubu połowa z tego co zarabiasz należy do niej, a żadna nie weźmie ślubu z kimś kto zarabia mniej od niej, bo jej się nie opłaca.
Nie zgodzi się też na rozdzielność majątkową bo na tym nie może zarobić

Więc jak masz w głowie że konserwatywna ukrainka marzy o ślubie z tobą
  • Odpowiedz
@heniek_8: W dniu ślubu moja żona zarabiała ode mnie z 2x więcej. Dopiero teraz się to mniej więcej wyrównało. Co do rozdzielności majątkowej to też dała mi wolny wybór co wolę. Także generalizujesz gościu.
  • Odpowiedz
@orzeszkiziemne: generalizuję w taki sam sposób, jakbym powiedział że mężczyźni są wyzsi od kobiet:
tak znajdziesz i mi pokażesz kobietę i niższego od niej faceta, ale ja mówię o średnich i trendach w populacji
  • Odpowiedz
@heniek_8: smutna prawda ale jakie masz wyjście? kilka lat ściemy z odkładaniem terminu ślubu np bo zbierasz na mieszkanie i jak już je kupisz to czas na młodszymodel?
  • Odpowiedz
@sailor_73: nie wiem jak teraz wyglądają perspektywy matrymonialne bo się tym nie zajmowałem, ale nie ma takiego parcia jak kiedyś, teraz spokojnie można poczekać do ponad 30, więc własne mieszkanie, choćby na kredyt to podstawa, żeby potem go nie dzielić, nie sprzedawać na szybko
  • Odpowiedz
@chemikorganik: 2023 rok a tu ciągle naiwne kucowate #!$%@? że 'klasyczna' kobieta ze wschodu czymś się różni od zachodniej 'wyzwolonej zlewaczałej. Jedna z drugą powąchają pieniędzy to się zdzwisz. Z tymi ze wschodu to nawet gorzej, bo chcą sobie odbić dawną biedę... wszelkimi, nawet najbardziej podstępnymi sposobami.
  • Odpowiedz