Wpis z mikrobloga

Wiem że pewnie każdy o tym wie ale Misza z #autostopemnakoniecswiata to gbur i prostak jakich mało Wyskoczył mi na fb jakiś jego post to myślę sobie przejrzę co tam wypisuje ludzie piszą że Kambodża to nie to samo co Rosja i nudy a on rzuca tekściki w stylu "patrz gdzie ja jestem a gdzie ty hehe" ja gdybym był twórcą to w życiu bym czegoś takiego nie pisał bo #!$%@? mi to da i zwuyczajnie jest złe dla biznesu on zawsze taki był czy sodówka uderzyła do głowy od hajsu i sławy?
#raportzpanstwasrodka
  • 29
Takie to indywiduum. XD

@Niedobry: śmiechłem, ale to trafne określenie. Poniżej załączam kanał, który na poważnie należy do niego. kiedyś było tam więcej takich osobliwych produkcji, ale je skasował XD
pelt - >Takie to indywiduum. XD
@Niedobry: śmiechłem, ale to trafne określenie. Poniż...
@Niedobry:

Ja dwa lata spedzilem zawodowo w Rosji. Malo tego. Musialem tam "kierownikowac".


Rodzaj Twojej relacji, miejsce, forma to totalnie przeciwny biegun od tego Miszy.

Mnie nikt #!$%@? nozem nie chcial. Nawet nigdy nie zaatakowal recznie.

Jemu wielokrotnie tam za "Bucowatosc" to grozilo.

A niby "historyk" powinien "umiec i rozumiec" jak gadac tam.


No tak, pewnie siedziałeś jak truśka, żeby rosyjskich projekcji / wynurzeń na temat historii nie poruszyć i nie
@Niedobry: ja wierzę. Bo za plecami każdy odważny zwłaszcza w corpo. Ale jak jest corpo meeting gdzie hr dziwią się dlaczego z corpo uciekają pracownicy przecież dostali darmowa kawę przez tydzień w kantynie za wyrobienie zamówienia ponad plan i zadowolona recenzje klienta żaden nie zapyta się o jakąś inną pieniężna formę premii. XD
@Towarzysz_Sobaka:
Ja nie pracuje w "Korpo". Tylko na budowie. Bardzo daleko od "Ę Ą".

Poza tym to oni u nas kupowali rzeczy i te rzeczy trzeba bylo zainstalowac dobrze.

To nie tak ze ja tam "musialem" byc i byc grzeczny.

Dam Ci jeden przyklad:

Po prostu mozna nawet ruskiemu wyjasnic pakt "Ribentrop-Molotow" bez oberwania.

Wystarczy ze uzyjesz dobitnych slow:

"...No wyobraz sobie ze gdy Wy przelewaliscie krew w wojnie z Hitlerem