Wpis z mikrobloga

Wiem że pewnie każdy o tym wie ale Misza z #autostopemnakoniecswiata to gbur i prostak jakich mało Wyskoczył mi na fb jakiś jego post to myślę sobie przejrzę co tam wypisuje ludzie piszą że Kambodża to nie to samo co Rosja i nudy a on rzuca tekściki w stylu "patrz gdzie ja jestem a gdzie ty hehe" ja gdybym był twórcą to w życiu bym czegoś takiego nie pisał bo #!$%@? mi to da i zwuyczajnie jest złe dla biznesu on zawsze taki był czy sodówka uderzyła do głowy od hajsu i sławy?
#raportzpanstwasrodka
  • 29
"inwestycji".


@Niedobry: budowanie domu na cudzej ziemi bez aktu własności, w kraju gdzie sądy nie działają, obcokrajowiec przegrywa z automatu przez skorumpowanych sędziów od góry do dołu to interes życia. Jak tylko onuca przestanie być potrzebna do ciągnięcia awokadowych pseudoinwestycji opartych na lewych papierach (podobna sprawa własności jak z domkiem, gdzie "inwestor" nie dostanie nigdy w życiu aktu własności) to wyleci z tego domku na kurzej łapce z hukiem.
gbur i prostak jakich mało


@Meserole: glownie to typ ktory musi udowadniac takim jak ty ktorzy wyciagaja jakies wnioski z dupy, jak kazdy ytber ktory musi sie kazdemu tlumaczyc, nawet jakims menelom z internetu
@Niedobry kiedy ktos sie pojawia w obcym miescie to spotyka tylko okolicznych meneli i patusow bo tylko oni wychodza z domu, reszta jest pochowana jak rybki w konserwach, skad mial ich brac? normalnego ruskiego on po prostu
@Niedobry: siem chyba z kodu urwales albo ci sie misza z kaczynskim pomylil XD

on mi wisi, ch mnie on obchodzi, co mnie obchodzi co on robi w tej kambodzy, niech se zyje albo nie

za to wychodek sie musi dosrac do typa z internetu ze poliakow z polszy on nie lubi za to wieczne #!$%@? XD wlasnie dlatego uciekl do kambodzy, zeby mu dali z 5k dolarow miesiecznie za nic
Ja dwa lata spedzilem zawodowo w Rosji. Malo tego. Musialem tam "kierownikowac".


Mnie nikt #!$%@? nozem nie chcial. Nawet nigdy nie zaatakowal recznie.


Jemu wielokrotnie tam za "Bucowatosc" to grozilo.

A niby "historyk" powinien "umiec i rozumiec" jak gadac tam.

Odpowiedz sobie sam.


@Niedobry: Bo Ruski jest spoko o ile nie ciągniesz z nim tematów historycznych, politycznych i o ile z nim nie rozmawiasz o Słowiańskiej braterskości.
Misza prowokował różne tematy