Wpis z mikrobloga

Warto dodać, że to zajebisty wynik i ogrom pracy, a nie jedyne co to rzucać od razu steryd czy nie


@Poemat Oczywiście! To jest wynik zajebisty, zajebisty talent, i taki ogrom pracy którego większość nie zrozumie i nie doceni...
Powinno czuć się respekt... a jednak JA czuje pogardę i chęć naplucia w twarz...
I nie chodzi tutaj o branie sterydów :) Nie mam ŻADNEGO z tym problemu, to jest pewien wymóg żeby
Hehe intruderek, zobacz ważycie tyle samo, wzrost pewnie podobny, a on nie wyglada jakby zjadł piłkę lekarska, może jednak te twoje westide #!$%@? jest


@deshix: Hehe, zobaczymy po kilku latach na towarze, bo coś mi się wydaje ze wtedy moja sylwetka będzie zupełnie inna, z o wiele mniejszym %bf-a nie robiąc żadnych redukcji.
Z ciekawości to czemu XD do sytuacji o testowaniu? Znam Sitko i wiem jak to wyglada, nie wiem kogo by trzeba było przekupić, żeby to przejść.


@DywanTv: Gdyby testy antydopingowe były naprawdę skuteczne i miał wykluczyć doping ze sportu, zaobserwowalibyśmy masowy spadek wyników i rekordów w prawie każdym z możliwych sportów. A szczególnie w sportach takich jak dźwiganie ciężarów czy atletyka.
Na testach wpadają tylko głupcy i pechowcy. Reszta w ten
@IntruderXXL: Przecież jest ewidentna i nie taka mała różnica między totalami z IPF/testowanych zawodów i niestestowanych. Kategoria 93 w IPF robi po 880 kg i to topka topki świata. W nietestowanych 90 robi ponad 1000 kg. To nie jest dla Ciebie duża różnica? W TOP 20 chłopów RAW -90 kg po totalu masz 3 zawodników z federacji testowanych, reszta to nietestowani.

Tonę zrobiło 30 osób na świecie RAW, z czego 10
@IntruderXXL: Znam wszystkie te materiały i głównym zarzutem w nich jest porównywanie tych dwóch sportów. Jeden z wieloletnią tradycją, gdzie rekordy często trwają latami, metody treningowe są mocno dopracowane, a trójbojem, gdzie rekordy się poibija co miesiąc, a w ostatnich latach ze względu na wzrost popularności wyniki są coraz bardziej kosmiczne, robią je coraz młodsi ludzie. Oprócz tego, w trójboju, jak w żadnym innym sporcie bomba nie jest takim tabu. Masz