Wpis z mikrobloga

#polska #przegryw #polityka #konfederacja #blackpill #pieklomezczyzn

Z Konfederacją nie po drodze mi w wielu kwestiach i ogólnie to raczej nie planowałem iść na wybory, ale takie wypowiedzi jak ta pana Donalda powodują, że coraz bardziej zastanawiam się nad tym, by zmienić zdanie w kontekście pójścia na wybory.

Pycha kroczy przed upadkiem chciałoby się rzecz.

Wiecie, to nie jest tak, że oddając głos na Konfederację ja widzę to w ten sposób, że oto dając poparcie temu ugrupowaniu, zgadzam się ze wszystkim co głosi Konfederacja. Nie oszukujmy się, ta opcja polityczna nie ma szans na samodzielne rządzenie w kraju. Ich pomysły nie zostaną wdrożone w życie. Po co więc to robić? Ano choćby po to, by pokazać przysłowiowego "f*cka" takim ludziom jak pan Tusk, dla których taki ponad 30-letni samotny facet jak ja, w jego postrzeganiu świata, stoi w hierarchii niżej od chatek z gunwa.

Politycy władzy i opozycji (zwłaszcza Lewica) widzą takich jak ja tylko w kontekście dojenia w postaci podatków i jako potencjalne mięso armatnie w razie wojny. Dlaczego miałbym poprzeć tych ludzi?

Kiedyś to inaczej widziałem, myślałem, że liczy się przede wszystkim dobro kraju, jego obywateli, jako ogółu. Wierzyłem w kity o braku równouprawnienia. Po wyjściu z matrixa dostrzegłem, że tak jak ja chciałem dobrze dla wszystkich, tak wszyscy takiego jak ja dojechaliby gdyby tylko mogli. Odrzuciłem więc to altruistyczne podejście i pierwszy raz pomyślałem o sobie samym.

Skoro i tak nie można liczyć na rozsądną politykę w Polsce, to niech chociaż ktoś zobaczy, że jest w Polsce jakaś grupa ludzi, która ma dość i nie zgadza się z głównym nurtem politycznym. Niech Konfa robi rozpierduchę w sejmie, nawet niech Korwa i Brown wygłaszają swoje dziwne teorie. Tu nie chodzi o popieranie ich, tu chodzi o sprzeciw wobec tych opcji politycznych, które gardzą takimi jak ja.

Wiem, że dla wielu z Was to co napisałem może wydać się śmieszne. Zdaję sobie z tego sprawę i poniekąd nawet to rozumiem. Tylko widzicie, jak ktoś ma mało do stracenia, a czuje się, że jest pogardzany i spychany na margines, to trudno, żeby mówił, że deszcz pada jak ktoś pluje mi w twarz.

PS Jeśli ktoś zna jakąś lepszą alternatywę polityczną, to proszę o komentarze. Jak najbardziej jestem otwarty na dyskusję.
Kopytnik_1 - #polska #przegryw #polityka #konfederacja #blackpill #pieklomezczyzn

Z ...

źródło: Tusk_Konfa

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopytnik_1: mocne słowa ryżego biorąc pod uwagę ilu inceli i nieruchających przegrywów jest w neuropie czy innych siedliskach libdemowego i libleftowego motłochu typu grupa "jak będzie w akapie" xD
  • Odpowiedz
@tripex: to raczej przekaz do elektoratu by połechtać mu ego, tam przecież jest sporo takich młodych nowoczesnych "europejczyków" z mordami wypchanymi frazesami o szacunku do innych, którym niemal seksualną satysfakcję sprawia wyśmiewanie innych rzekomo tych "gorszych"
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1 myślisz sie tak bardzo w wielu kwestiach. Nie możliwe jest uprościć prawo podatkowe? Nie możliwe jest uwalić podatki do 1/7? Nie możliwe jest grać na interes POLSKI a nie unii amerykii mojej małej mafijki popisowskiej? Nie możliwe jest w-----------e na zbity pysk sędziów co otwarcie skazywali podczas masakry w Gdańsku? Pisząc tak tylko przyzwalasz na ten cały b----l zwany polska.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: nie ma partii na którą zdrowy na umyśle człowiek, z elementarną wiedzą historyczną i ekonomiczną, może zagłosować z czystym sumieniem. Tusk ściga się z pisem na populistyczne rozdawnicze obietnice, co on, nagle chcę być lepszy od pisu w byciu pisem? Jaka to ku* wa alternatywa? Dodatkowo chyba za mocno zassał z lewicy przeświadczenie że zajebistym postulatem, wcale nie dyskryminującym nikogo, jest dawanie kobietom za nic 200% tego na co
  • Odpowiedz
  • 4
@madmat: Dokładnie o to mi chodziło. Ludzie, którzy tu w komentarzach nazywali mnie neofaszystą (sic!), bo rozważam poparcie Konfy, albo mówili, że popieram w ten sposób Putina, kompletnie nie rozumieją tego przekazu. Szkoda.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Ładnie manipulujesz ludźmi. Ktoś nie lubi polityki to niech odda głos na Konfederacje. Taki piękny bunt, przecież każdy wie pis - po jedno zło. Tyle, że konfa zbierze wystarczająco dużo głosów aby część swoich niebezpiecznych pomysłów zrealizować (w przypadku koalicji z pis) np. wyście z UE, albo penalizacja homoseksualistów lub też wyjście z NATO i podjęcie współpracy z moskalami. Taki piękny bunt przeciw niefajnym demokratom, że aż chce się
  • Odpowiedz
  • 3
@Usul89: Jestem zaskoczony, że ktoś zarzucił mi manipulację. To by oznaczało, że działam celowo w celu zdobywania zwolenników Konfy. W rzeczywistości jest to głos sprzeciwu człowieka, który ma dosyć tego owocu demokracji, którym jest obecna scena polityczna. Nie chcę stosów, nie chcę nienawiści, chcę spokoju i nienarzucania mi czyjejś ideologii. Ale! Jeśli czuję, że wiodące siły polityczne gardzą mną, jeśli dostrzegam, że ta cudowna demokracja wiedzie Europę (w moim przekonaniu)
  • Odpowiedz
Jeśli ktoś zna jakąś lepszą alternatywę polityczną, to proszę o komentarze. Jak najbardziej jestem otwarty na dyskusję.


@Kopytnik_1: Algorytm jest prosty - dowolna partia oprócz PiSu i ich przybudówek, jak Konfederacja. W innym wypadku to nawet nie chcę myśleć co się stanie, ale to równia pochyła w turecką "demokrację"
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: zgadza się, działasz na rzecz zdobywania głosów na Konfedercje i nie było by w tym nic złego gdybyś robił to otwarcie ale zamiast tego robisz coś paskudnego. Manipulujesz uczuciami tych użytkowników wykopu którzy czują się nie zrozumiani, odrzuceni a być może nawet niechciani przez społeczeństwo. Smutek i złość tych ludzi próbujesz wykorzystać aby zdobyć kilka głosów więcej dla konfy. Niemniej jeżeli jednak jakimś cudem Twój wpis jest szczery to
  • Odpowiedz