Wpis z mikrobloga

@blaszanydrwal_: Czytam kilkadziesiąt książek rocznie,tylko dobre pozycje zróżnicowane gatunkowo i powiem szczerze że jedynymi osobami które znam i wiem że dużo czytają oraz mogę w tym temacie sensownie z nimi porozmawiać to faceci,pomimo tych statystyk.
@pedros92: może poznaj więcej kobiet niż te, które podstawiają przegrywy na wykopie? Ja mam w doopie co jest najpopularniejsze na Netflixie, nie przyszło mi do głowy by na tej podstawie przelewać na całą płeć jakieś gusta i jeszcze się o to pruć w internecie jakby od tego zależało twoje życie xD według takich jak ty jeśli jakieś 365 dni jest popularne na Netflix to znaczy że wszystkie kobiety w tym gustują,
@AlienFromWenus: no i zobaczyłaś film, mimo, że w nim nie gustujesz. No na bank, chyba, że jesteś masochistką. Jak mi się jakiś film nie podoba to go nie oglądam. Nie uważam, że skoro coś jest popularne na netlixie to wszystkie kobiety w tym gustują, ale większość. Skądś się wzięło to, dlaczego jest na 1 miejscu najchętniej oglądanych, zwykła statystyka. Większość kobiet ma takie, a nie inne gusta.