Wpis z mikrobloga

@przegro_pisarz: Można tak zrobić tylko to by wymagało bardzo dużo pracy i dyscypliny. Pytanie czy nie lepiej tę energię władować w coś na czym już trochę się znasz czyli na zarządzaniu i albo rozwinąć karierę w tym kierunku albo wystartować z czymś własnym.
@przegro_pisarz

To na #!$%@? na te zarzadzanie poszedłeś? W sensie jaką to ma wartość samą w sobie, jeżeli nie jesteś pewny, że po skończonych studiach np ojciec da ci zarządzać jakimś działem w swojej firmie lub coś w tym deseń? Słyszałem motywacje wielu ludzi idących na takie kierunki, że "tam łatwo" i będzie można dużo chlać i się bawić, raczej mało z nich chciało się po prostu "nauczyć zarządzać", a raczej stosunkowo
@ziomallox: Zacząć szukać pracy jako Operator IT i ze względu na zajebiście duże wymagania finansowe (3.5k netto) znajdzie się pracę w Januszexie, Nie ma żadnych benefitów, oraz program który robi mi zdjęcia ekranu co 10 minut. Jedyne co w tej firmie wykorzystać to to, że pracodawca zwraca koszty certyfikatów. Zrobić certyfikat z Terraforma i AWS oraz w międzyczasie uczyć się K8S. Zacząć szukać nowej pracy, podchodzić do tego ostrożnie, żeby nie
@ziomallox: ile straciłeś pisząc ten komentarz?
8k na start to grosze dla każdego?
Rozumiem, że ty jesteś obecnie miliarderem bo #!$%@?łeś 20h dziennie, uczyłeś się, uprawiałeś sport. Ale są ludzie, którym wystarczy spokojne życie i muszą od czegoś zacząć.

Nie zostaje mi nic innego jak zrobienie kursy z google byle jakiego języka, sklejenie CRUDa lub stronki i zaraz będę dostawał 40k USD miesięcznie. Dzięki