Wpis z mikrobloga

Udało się w miare bez większych lęków do znajomego marketu iść
Był taki średni lęk przed wyjściem, potem stres i lekki lęk.
W trakcie zakupów próbowałem się skupić na liście zakupów i w miare dało rade.
#przegryw #qewnakwadracie
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Udało się w miare bez większych lęków do znajomego marketu iść

Był taki średni lęk przed wyjściem, potem stres i lekki lęk.

W trakcie zakupów próbowałem się skupić na liście zakupów i w miare dało rade


@qew12: a kto cię utrzymuje? Z kim mieszkasz kto opłaca rachunki? Kto tobie daje na jedzenie?
  • Odpowiedz
@qew12: ja p------e xd a potem się dziwią że laski mają wymagania. Dla dorosłego chłopa wyczyn wyjść do sklepu i zrobić zakupy xd
  • Odpowiedz
@guguszp: to tak jak z nauką czegokolwiek, treningiem sportowym czy wszystkim w życiu. Początki w 99% są trudne. I uwierz, że nie każdy urodził się z umiejętnościami interpersonalnymi czy wyniósł je z domu. A obcowanie z ludźmi też wymaga nauki i treningu.
  • Odpowiedz
@qew12: a dalbys rade w taki sam sposob jak poszedles po liste zakupow pojsc do urzedu pracy/do jakiegos kolchozu albo nawet na kase do tego samego sklepu w ktorym byles na zakupach czy to juz by bylo duzo trudniejsze? Wyobraz sobie, ze jestes w tym samym sklepie tylko zamiast robic zakupy to siedzisz na kasie i je kasujesz ludziom. Co byloby trudne/najtrudniejsze w takiej sytuacji? No jeszcze przed tym trzebaby
  • Odpowiedz
@Rimbolo: wiekszosc/wszyscy "normalni" ludzie nie rozumieja i tak reaguje na takie osoby, dlatego jeszcze ciezej takim osobom odnalezc sie w spoleczenstwie a ty msusisz sie wsrod nich obracac i z nimi socjalizowac. Zreszta jak komus powiesz ze masz "nieprawidlowo funkcjonujacy mozg" to pierwsze i jedyne co zrozumie to, ze jestes czubkiem i zastanowi sie dlaczego nie jestes zamkniety i zapiety w pasy w psychiatryku.
  • Odpowiedz
@Rimbolo Jak się tę galaretę między uszami wykorzystuje tylko do utrzymywania równowagi, to pewnie trudno xD

@qew12 Pozdro i gratulacje dla colegi, małymi krokami do przodu, a hejterów j---ć prądem ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz