Wpis z mikrobloga

Od kilku lat mam taką bekę z youtuberów i ogólnie z ludzi którzy jak coś robią to nazywają to od razu projektem xD
Ktoś np. kupuje stary samochód i go naprawia i to już jest projekt XD ciotka w zeszłym roku wymyśliła ze założy eko ogródek to też każdemu wmawia że ona jest w trakcie projektu xd
Ktoś robi jakąś akcje na yt i od razu tekst "zaczynamy nowy projekt" XDD
Ludzie tak sobie przyklepali słowo projekt żeby to lepiej brzmialo/wyglądało. Bo ktoś nie robi coś tam, on robi projekt XD

#bekazpodludzi #gownowpis #youtube
  • 92
@kumpek20: Mój 17-letni kuzyn się wozi i mówi, jaki to jest zajęty projektami. O co mu mogło chodzić? Trochę się obawiam, że ogarnia jakieś biznesy, kiedy ja w jego wieku po siedzeniu w szkółce się zaszywałem w pokoju, albo na spierdotrip.

A to był taki tępy dzieciak, co w wieku 10 lat nie ogarniał jak się koń rusza w szachach i teraz będzie mnie moggował we wszystkim.
@kumpek20: Czepiają się ciebie, że się czepiasz słowa, ale to przecież nie o to chodzi.

Też mnie to trochę bawi. Goście biorą się pierwszy raz w życiu za coś co w samej Polsce robi rocznie kilkadziesiąt albo i kilkaset tysięcy ludzi, i przedstawiają to jakby robili coś niecodziennego. Najlepiej jeszcze jak stawiają się w miejscu mentora i tłumaczą jak "osiągnąć" coś podobnego. Wszystko jeszcze w miarę ujdzie jak też się nie
@kumpek20: Dokładnie, też na to zwróciłem uwagę dawno temu i mnie to denerwuje - ot naoglądali się amerykańskich ytberów gdzie wszystko jest "prodżekt" i wszystko kopiują jak to w Polsce.
@Klozapina: Przeczytaj zdanie dokładnie z 2 raz. Zajęcia z logiki na studiach były?

"Nie wszyscy na wykopie mają 20 lat albo prowadzą tak nieudolne życie, że musza realizować się w simsach."

Nadal spełniam minimum jeden z podanych warunków. Nie prowadzę nieudolnego życia, abym musiał realizować się w simsach.
Mam 24 lata. Drugi warunek "nie wszyscy na wykopie mają 20 lat" podałem, ponieważ nie oczekuję od studenciaków, że będą posiadać inne zainteresowania