Wpis z mikrobloga

Od kilku lat mam taką bekę z youtuberów i ogólnie z ludzi którzy jak coś robią to nazywają to od razu projektem xD
Ktoś np. kupuje stary samochód i go naprawia i to już jest projekt XD ciotka w zeszłym roku wymyśliła ze założy eko ogródek to też każdemu wmawia że ona jest w trakcie projektu xd
Ktoś robi jakąś akcje na yt i od razu tekst "zaczynamy nowy projekt" XDD
Ludzie tak sobie przyklepali słowo projekt żeby to lepiej brzmialo/wyglądało. Bo ktoś nie robi coś tam, on robi projekt XD

#bekazpodludzi #gownowpis #youtube
  • 92
@kumpek20: ale wszystko może być projektem, zakładanie ogródka tez. Nie wiem jak działają jutuberzy ale pewnie wielu z nich działa właśnie projektowo, maja wszystko zaplanowane włącznie z Ganttem, analizami opłacalności itp. i ktoś tym zarządza nawet jeśli na filmach to wyglada jakby Friz wpadł na coś srając w kiblu i ekipa robi to na spontanie.
@kumpek20: przyprucie sie o jedno słowo, ktore wg mnie znaczy dokladnie to co robia ci ludzie. ja mam "projekt sypialnia" i powoli po godzinch sobie cos grzebie, maluje itp. mam tez "projekt smart home" i buduje sobie hmm smart home. a no i mam stary motocykl ktory mialem pod kryptonimem "projekt stary motocykl", ale mi się znudziło już. takie "projekty" pomoagaja mi w szarej codziennosci. planowanie czegos wiecej niz "wyniose śmieci"