Wpis z mikrobloga

Francuzy takie same głupie jak Polacy. Mają ból d--y, że system emerytalny musi być zmieniony, bo nie daje już rady utrzymać starych ludzi xD
Ludzkość niezależnie od kraju w moim mniemaniu to durnie. 85% trzeba przerobić na smar do czołgu.
#ekonomia
#gospodarka
#francja
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DIO_: Francja to jeszcze pół biedy, bo jak będzie trzeba to ściągną ludzi z byłych kolonii z Afryki, a w Polsce co XD
Wyobraź sobie w jak chojowej sytuacji będzie Polska za x lat w kwestii systemu emerytalnego, skoro prezydent Francji, która nie będzie mieć problemów z demografią daje yebanie o system emerytalny paląc swoje poparcie a tymczasem w Polsce jeszcze doyebano emerytom 13, 14 tylko po to by kupić
  • Odpowiedz
Francja to jeszcze pół biedy, bo jak będzie trzeba to ściągną ludzi z byłych kolonii z Afryki, a w Polsce co


@NaczelnyWoody:
Tak, bo "goście" nie wprowadzą swoich porządków i grzecznie będą robić na staruszków cywilizacji, której nienawidzą.
  • Odpowiedz
Francuzy takie same głupie jak Polacy. Mają ból d--y, że system emerytalny musi być zmieniony, bo nie daje już rady utrzymać starych ludzi xD

Ludzkość niezależnie od kraju w moim mniemaniu to durnie. 85% trzeba przerobić na smar do czołgu.


@DIO_: Dokladnie, sam mam beke z patologii, co nie jest w stanie zarabiac glupich 20 tysiecy. Co za debile, mozemy wspolnie gardzic smieciami takimi jak oni
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
okladnie, sam mam beke z patologii, co nie jest w stanie zarabiac glupich 20 tysiecy. Co za debile, mozemy wspolnie gardzic smieciami takimi jak oni


@Fan_Morawieckiego: Udajesz, że nie zrozumiałeś o co mi chodzi, czy trollujesz?
Ludzie, którzy nie rozumieją podstaw ekonomii powinni być zmieleni na smar i twój sarkazm tego nie zmieni.
  • Odpowiedz
Udajesz, że nie zrozumiałeś o co mi chodzi, czy trollujesz?

Ludzie, którzy nie rozumieją podstaw ekonomii powinni być zmieleni na smar i twój sarkazm tego nie zmieni.


@DIO_: Dokładnie. Jak ktoś nie rozumie podstaw ekonomii na tyle, że się godzi na zarabianie poniżej 20 tysięcy złotych miesięcznie, to jest bezwartościowym śmieciem do zmielenia na smar.
Doskonale Ciebie rozumiem i popieram.
  • Odpowiedz
Kto tak powiedział?


@LaurenceFass: wykopki, które protestowały przeciwko "islamizacji Europy"
Według ich wyliczeń z 2012-2015 roku Europa dzisiaj powinna być kalifatem islamskim XD

Daty nie ustalisz nie mniej długoterminowo konflikt
  • Odpowiedz
wykopki, które protestowały przeciwko "islamizacji Europy"

Według ich wyliczeń z 2012-2015 roku Europa dzisiaj powinna być kalifatem islamskim XD


@NaczelnyWoody:
Gdzie niby? Wskażesz takie posty, że ogół tak
  • Odpowiedz
Jednak w praktycznie każdym kraju gdzie muzułmanie to ok. połowa to wszystkie inne mniejszości są represjonowane


@LaurenceFass: a Liban? a Bośnia? a Albania?

Doucz się.


@LaurenceFass: No właśnie, doucz się xD a nie bazuj na łykopowych ekspertach z 2012 roku, którzy zapowiadali kalifat w Europie xD
  • Odpowiedz