Wpis z mikrobloga

@DIO_: Francja to jeszcze pół biedy, bo jak będzie trzeba to ściągną ludzi z byłych kolonii z Afryki, a w Polsce co XD
Wyobraź sobie w jak chojowej sytuacji będzie Polska za x lat w kwestii systemu emerytalnego, skoro prezydent Francji, która nie będzie mieć problemów z demografią daje yebanie o system emerytalny paląc swoje poparcie a tymczasem w Polsce jeszcze doyebano emerytom 13, 14 tylko po to by kupić głosy
Francuzy takie same głupie jak Polacy. Mają ból dupy, że system emerytalny musi być zmieniony, bo nie daje już rady utrzymać starych ludzi xD

Ludzkość niezależnie od kraju w moim mniemaniu to durnie. 85% trzeba przerobić na smar do czołgu.


@DIO_: Dokladnie, sam mam beke z patologii, co nie jest w stanie zarabiac glupich 20 tysiecy. Co za debile, mozemy wspolnie gardzic smieciami takimi jak oni
okladnie, sam mam beke z patologii, co nie jest w stanie zarabiac glupich 20 tysiecy. Co za debile, mozemy wspolnie gardzic smieciami takimi jak oni


@Fan_Morawieckiego: Udajesz, że nie zrozumiałeś o co mi chodzi, czy trollujesz?
Ludzie, którzy nie rozumieją podstaw ekonomii powinni być zmieleni na smar i twój sarkazm tego nie zmieni.
Udajesz, że nie zrozumiałeś o co mi chodzi, czy trollujesz?

Ludzie, którzy nie rozumieją podstaw ekonomii powinni być zmieleni na smar i twój sarkazm tego nie zmieni.


@DIO_: Dokładnie. Jak ktoś nie rozumie podstaw ekonomii na tyle, że się godzi na zarabianie poniżej 20 tysięcy złotych miesięcznie, to jest bezwartościowym śmieciem do zmielenia na smar.
Doskonale Ciebie rozumiem i popieram.
Kto tak powiedział?


@LaurenceFass: wykopki, które protestowały przeciwko "islamizacji Europy"
Według ich wyliczeń z 2012-2015 roku Europa dzisiaj powinna być kalifatem islamskim XD

Daty nie ustalisz nie mniej długoterminowo konflikt jest nieunikniony.


@LaurenceFass: i dalej wróżenie z fusów, sekularyzm dotyka również muzułmanów tak na marginesie
wykopki, które protestowały przeciwko "islamizacji Europy"

Według ich wyliczeń z 2012-2015 roku Europa dzisiaj powinna być kalifatem islamskim XD


@NaczelnyWoody:
Gdzie niby? Wskażesz takie posty, że ogół tak twierdził?

i dalej wróżenie z fusów, sekularyzm dotyka również muzułmanów tak na marginesie

@NaczelnyWoody:
Jednak w praktycznie każdym kraju gdzie muzułmanie to ok. połowa to wszystkie inne mniejszości są represjonowane w mniejszym lub większym stopniu, a bardzo często dochodzi tam po prostu
Jednak w praktycznie każdym kraju gdzie muzułmanie to ok. połowa to wszystkie inne mniejszości są represjonowane


@LaurenceFass: a Liban? a Bośnia? a Albania?

Doucz się.


@LaurenceFass: No właśnie, doucz się xD a nie bazuj na łykopowych ekspertach z 2012 roku, którzy zapowiadali kalifat w Europie xD