Wpis z mikrobloga

zastanawiam się nad złożeniem wypowiedzenia w kołchozie z 3 miesięcznym okresem i kombinowanie z l4 tyle że w maju mam ustalony urlop i wyjazd czy mogą mi anulować urlop za te L4 ? i czy przejdzie l4 z tych stronek online? bo z tego co czytałem że tam dają max 2 tygodnie ale jakby załatwić sobie raz w jednej raz w drugiej i tak na przemian ( ͡º ͜ʖ͡º) #kolchoz #pracbaza #l4 #zwolnienielekarskie #januszex #zus
  • 7
@Forak: wydaje mi sie, ze lekarz widzi w systemie czy jestes obecnie na chorobowym czy nie. Jak na 3 mce to najlepsza opcja wizyta platna u psychiatry i depresja. Co do urlopu, to moga anulowa...ale jezeli masz udownodniowe wydatki, to powinien pracowdawca je zwrocic

@Forak: nie chce ci się robić to #!$%@? to z dnia na dzień i tyle, narzeka się tu na januszexy, nie jestem Januszem zo zatrudnia pana Areczka i go wykorzystuje. Nie chcesz robić, #!$%@? robota i tyle, a nie szukasz jak naciągnąć firmę. To będzie dla Janusza koszt, nie odpowiada ci to jebnij tym i idź gdzie indziej, chciałbyś prowadzić firmę i tacy jak ty kombinowali by jak cię naciągnąć?
Moje zdanie, mam prawo się wypowiedzieć. Zdarzało mi się zmienić pracę 3 razy w ciągu tygodnia, w poniedziałek też do nowej idę, nie sposobami się to podziękuję i wyjdę, ale napewno nie będę w #!$%@? leciał z chorobowym itp. gdybym ja był pracodawca nie chciał bym pracownika który w #!$%@? gra, albo robisz i masz za to X kasy albo ci nie pasuje i nie robisz.