Wpis z mikrobloga

Co druga stosunkowo MŁODA osoba głosuje na PiS i przybudówkę.

39 % w grupie wiekowej 18-37 lat popiera szurie, 9% pis. Jakby obniżyć ten wiek to byłoby jeszcze gorzej.

Ignorancja i nieświadomość na kogo się głosuje, glupota?

btw gdzie to odchodzenie od kościoła wśród młodych, skoro taki duży procent popiera katozamordystów?

#bekazpisu #neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #polityka
V.....e - Co druga stosunkowo MŁODA osoba głosuje na PiS i przybudówkę. 

39 % w grup...

źródło: Zrzut ekranu 2023-03-24 163856

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
@Vosemite: bo Konfa jest całkiem dobra w budowaniu świata który chce zniszczyć samotnego białego hetero katolika i prezentowaniu siebie jako jedynego lekarstwa. Oczywiście bez żadnych konkretów. Jest to tak skuteczne że momentami Pis zaczyna prezentować podobną propagandę mimo że to oni są u władzy. Dobrym przykładem były robaki gdzie rząd który sam dopuszcza produkty z nich pochodzące zaczął kopiować Konfe w narracji o końcu mięsożerców jako spisku władzy.
  • Odpowiedz
@Vosemite: w polsce nie ma partii dla młodego chuopa, mamy centro-libków w postaci PO, katoli z libkowym rozdawnictwem w postaci PiSu, lewaków z libkowym rozdawnictwem w postaci Razemków, kapitalistyczny zaścianek w postaci Konfederacji i plankton polityczny.
  • Odpowiedz
@Vosemite: Co Cię dziwi?

Był czas, że mówiono o Państwie jako o dobru wspólnym - republice, gdzie rolą władzy jest tworzyć wartość dodaną w interesie całego społeczeństwa. Wszystko co mogło wpisywać się w to myślenie uległo erozji w ciągu ostatnich ośmiu lat, wcześniej z resztą też nie było z tym najlepiej. Programy partii sprowadzają się z jednej strony do spraw estetycznych, z drugiej strony wspierania swojej klienteli wyborczej kosztem pozostałej części społeczeństwa. Można oczywiście być republikańskim idealistą, ale to, jest zwykła walka z wiatrakami. W ramach mechanizmów demokratycznych skala klientelizmu może tylko róść, aż do punktu przesilenia. I teraz co mamy do wyboru?

PIS to partia która otwarcie traktuje młodych ludzi (ogółem) jako dojne krowy i nic ponadto, nie jesteśmy dla nich klientami i nie będziemy, bo by komuś dawać trzeba innemu zabierać. Pod względem praktyk kulturowych sprawa ma się identycznie. To 9% to chyba tylko górnicy, rolnicy i patologia która nie ma nic do stracenia.
Lewica w sposób otwarty traktuje młodych mężczyzn jako wroga klasowego na poziomie kulturowym i ekonomicznym, a ci którzy tego nie widzą muszą być do reszty pozbawieni instynktu samozachowawczego. Niektórych pewnie przyciąga antykonserwatywna estetyka, co w obliczu programowej mizoandrii ugrupowania nie ma jednak większego znaczenia dla
  • Odpowiedz
Co druga stosunkowo MŁODA osoba głosuje na PiS i przybudówkę.


@Vosemite: co do tego kawalka, bardzo czesto widze niebezpieczne uproszczenie ze PISowi nabijaja poparcie tylko emeryci, a z tego co pamietam jak sie zerknie na wyniki wyborow 2 poprzednich wyborow prezydenckich i 2 parlamentarnych to 2 razy PIS / Duda wygrali w kazdej grupie wiekowej, 1 raz przegrali/przegral w jednej, i 1 raz ponownie w jednej albo dwoch grupach. Jasne,
  • Odpowiedz
konfiarze i po części PiS


@McWozniak: ale #!$%@?. Pis najbardziej buduje swój elektorat na nienawiści, ale PO i Lewica nie są inni. Nie znasz się na temacie i liżesz jaja swojej parti nie wiedząc że to taki sam ściek jak Konfa. PISu to największy ściek, ale to już nie ma porównania do niczego na polskiej scenie.
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz: tutaj się nie zgodzę. Pis chce żeby wszyscy mieli gorzej bo państwo biednieje. Ci co głosują na konfe chcą tylko żeby państwo się #!$%@?ło od ich pieniędzy. Jaka jest alternatywa? Po i 1500 na matkę jak wróci po macierzyńskim? Kredyt 0%? To wyborcy pisu i po chcą żeby każdy miał gorzej i na to płacił.
  • Odpowiedz
@jskan:

liżesz jaja swojej parti

A to ciekawe bo sam nie wiem na kogo zagłosuję, pokazałem ci w jaki sposób twoja ulubiona partia kłamie i fałszywie oskarża inną grupę ludzi o morderstwa, sam #!$%@? i skaczesz po tematach, zarzuciłeś chochoła że sugeruje głosowanie na Plankton polityczny, jak ci wyjaśniłem że nie do końca i że czasem nawet popieranie planktonu opłaca się (jak w przypadku Konfy i ich frakcji) to z
  • Odpowiedz
pokazałem ci w jaki sposób twoja ulubiona partia kłamie i fałszywie oskarża inną grupę ludzi o morderstwa


@McWozniak: podaj mi przykład gdzie Hołownia kogoś oskarżał o mordowanie. A jak nie masz dowodów to skończ perfidnie kłamać, bo jesteś żenujący. Już nawet nie wiem czego miałoby to mordowanie dotyczyć. Reszty nie czytam, bo to jest mocno perfidne stanowisko.
  • Odpowiedz
to po cholerę komentujesz tematy polityczne skoro nie rozumiesz jak to działa. Żadna inna partia nie kieruje się do tej grupy społecznej, więc Konfederacja sobie ją zagospodarowuje.


@jskan: Ale nie rób z młodych mężczyzn jakichś debili, którzy łykną każdy przekaz, jak ktoś się do nich zwróci.
  • Odpowiedz
mamy centro-libków w postaci PO, katoli z libkowym rozdawnictwem w postaci PiSu, lewaków z libkowym rozdawnictwem w postaci Razemków, kapitalistyczny zaścianek w postaci Konfederacji i plankton polityczny.


@okoski: mylisz pojęcia.
PO to socjaliści centrowi
PiS to socjaliści narodowi/konserwatywni
Razem to socjalisto-komuniści
Konfederacja to konserwatywni liberałowie
  • Odpowiedz