Wpis z mikrobloga

Co druga stosunkowo MŁODA osoba głosuje na PiS i przybudówkę.

39 % w grupie wiekowej 18-37 lat popiera szurie, 9% pis. Jakby obniżyć ten wiek to byłoby jeszcze gorzej.

Ignorancja i nieświadomość na kogo się głosuje, glupota?

btw gdzie to odchodzenie od kościoła wśród młodych, skoro taki duży procent popiera katozamordystów?

#bekazpisu #neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #polityka
V.....e - Co druga stosunkowo MŁODA osoba głosuje na PiS i przybudówkę. 

39 % w grup...

źródło: Zrzut ekranu 2023-03-24 163856

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
@Vosemite: Nie ma na kogo głosować to w pewnym sensie każdy wybór jest dobry, każdy jest zły. Każdy wybiera co mu bardziej pasuje ostatecznie niczego nie zmieniając.
  • Odpowiedz
z konfederacje zrobi z Polski taki katoliban jak pis wyprowadził nas z UE.

Nie nudzi wam się? Najpierw straszyliscie pisem i wyjściem z UE, a teraz katolibanem.


@Chris_Karczynski: Znudzi się jak Konfa się zajmie gospodarką i wolnością a nie kwestiami światopoglądowymi.
  • Odpowiedz
Zobacz na neuropków, podpytaj tu, jestem pewien że wielu dotąd się zastanawia na kogo zagłosować, o tym myślę ja bo ja nie kibicuje Po, lewicy czy Szymonowi, codzien jestem otwarty na to żeby nowa partia mnie przekonała. Wielu też zagłosuje na "najmniejsze zło", a nie przekonani że partia na którą oddają głos jest fantastyczna. Widać to po tym jak osoby tu szybkie są by krytykować Lewicę czy PO jeśli powinie im się
  • Odpowiedz
@Vosemite ja mogę wyrazić swoje zdanie jako dobrze zarabiający polak, że mam wywalone na wybory, ale jak już bym głosował to pewnie na konfederację, czemu?
Mam wywalone na światopogląd, bo każda partia/osoba ma swój, ale mają najlepsze podejście do podatków/kapitału/socjalu wg. mnie - najbardziej wolne.
A to czy krzyże mają być w szkołach czy nie to gówno mnie obchodzi. Najważniejsze żeby żyło mi się lepiej i żebym płacił małe podatki. (a taki jest skutek mniejszych podatków)

Natomiast moim zdaniem głosowanie na partię czy tym bardziej utożsamianie się z poglądami danej partii jest mało inteligentne, ponieważ żadna partia nie odzwierciedla idealnie poglądów dowolnie wybranego człowieka.
A gdy już wybieramy partię w wyborach to bardzo często objawia się błąd poznawczy, że bronimy "swojej" partii, a przecież partia to zbiór postulatów, więc zamiast za partią to powinniśmy stać za postulatami lub naprzeciw
  • Odpowiedz
Ale nie rób z młodych mężczyzn jakichś debili, którzy łykną każdy przekaz, jak ktoś się do nich zwróci


@aegispolis: generalnie młodzi mężczyźni i młode kobiety łykają takie gówna jak konfederacja i lewica, więc będę tak robił.

ta fan hołowni a broni Konfederatów zaciekle jak matka potomstwa, ciekawe xD


@McWozniak: no widzisz. Masz zwarcie mózgu, że można bronić jakichś poglądów nie będąc wyborcą tej partii. Ale większość Polaków ma
  • Odpowiedz