Wpis z mikrobloga

Co druga stosunkowo MŁODA osoba głosuje na PiS i przybudówkę.

39 % w grupie wiekowej 18-37 lat popiera szurie, 9% pis. Jakby obniżyć ten wiek to byłoby jeszcze gorzej.

Ignorancja i nieświadomość na kogo się głosuje, glupota?

btw gdzie to odchodzenie od kościoła wśród młodych, skoro taki duży procent popiera katozamordystów?

#bekazpisu #neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #polityka
V.....e - Co druga stosunkowo MŁODA osoba głosuje na PiS i przybudówkę. 

39 % w grup...

źródło: Zrzut ekranu 2023-03-24 163856

Pobierz
  • 76
@Vosemite: Twój post jest przykładem braku zrozumienia, czym jest antyklerykalizm. Antyklerykalizm to przekonanie, że religie nie powinny być zinstytucjonalizowane i przejawia się krytyką instytucji kościoła oraz dążeniem do tego, żeby instytucje religijne nie ingerowały w życie ludzi. Jednak antyklerykalni mogą być konserwatyści, ludzie religijni, wierzący czy też wyznający jakąś formę duchowości. Można właśnie powiedzieć, że duchowość to jest taka forma religijności poza instytucjami, a nawet poza grupowa, indywidualna, bez obrzędów. Dodatkowo
o tym myślę ja bo ja nie kibicuje Po, lewicy czy Szymonowi, codzien jestem otwarty na to żeby nowa partia mnie przekonała.


@McWozniak: głosowanie na plankton mający szanse na 1% poparcie w naszym systemie jest pomaganiem PISu. Gratuluje oświeconej postawy demokratycznej.
nie wiem co Konfa oferuje dla młodych mężczyzn


@McWozniak: to po cholerę komentujesz tematy polityczne skoro nie rozumiesz jak to działa. Żadna inna partia nie kieruje się do tej grupy społecznej, więc Konfederacja sobie ją zagospodarowuje.

A jeżeli chodzi o nienawiść to praktykują ją wszystkie partie oprócz Hołowni. Wszystkie partie tylko skłócają Polaków ze sobą.
@jskan: ja dobrze rozumiem jak to działa, faktycznie większość partii dość dzieli ludzi na liniach politycznych co nie jest spoko, konfiarze i po części PiS budują swój elektorat na nienawiści do osób LGBT, Żydów, a ostatnio Ukraińców i z tym mam o wiele większy problem.
Te patałachy dosłownie kłamały o tym że Ukraińcy zamordowali Polaka żeby podzielić ludzi i zgarnąć kapitał polityczny