Wpis z mikrobloga

Ostatnio zauważyłem że trochę sie pozmieniało na #polskiyoutube jeśli chodzi o kanały związane z #gry Od kilku lat śledzę kilka największych kanałów i jestem zaskoczony ze leci im popularność.
Tvgry
Kanał który jeszcze niedawno wystawiał codziennie filmiki i miał oglądalność na poziomie 600k odcinek, teraz nie dobijaja nawet 100k. Wiem ze jest to spowodowane odejściem praktycznie całej załogi, ale mając taki potencjał i markę dałoby radę wycisnąć z tego więcej. Przecież to największy kanał o grach na polskim youtube
NRGeek
Zawsze miałem do niego słabość, gość moim zdaniem ma dużą wiedzę o historii gier i sprzętów, ale nigdy nie potrafił tego odpowiednio wykorzystać. Jego sztandarowym produktem było zagrajmy w crapa i póki co ten segment daje mu trochę wyświetleń, ale reszta filmów to tylko parę tys.
quaz9
W sumie sam nie wiem czemu go oglądałem, gość z drętwym poczuciem humoru, bawi sie w przebieranki, taki typowy polski kabaret w wersji dla graczy ( ͡º ͜ʖ͡º) kiedyś było po 500k wyświetleń, dziś nie dobija do 100k

O co chodzi? Jak myślicie czemu tak sie dzieje? :-) na szczęście jest kilka ciekawych kanałów które dają radę cały czas.
Arhn
Moim zdaniem numer uno na chwilę obecną. Ciekawe tematy, montaż, poczucie humoru i czuć ten profesjonalizm
Pisarski
Śmieszny gość, przyjemnie sie go oglada, poczucie humoru TOP. Jedyny minus to ze jest trochę Nintendo świrem ????
ToZnowuOni
Kanał byłych pracowników tvgry. Duzo bajeranctwa. Brak mi tylko nieco poważnych materiałów.

#tvgry #arhneu #pisarski #nrgeek #quaz #toznowuoni #pcmasterrace #ps4 #xbox
Dziglipaf - Ostatnio zauważyłem że trochę sie pozmieniało na #polskiyoutube jeśli cho...

źródło: temp_file.png5112904507689818715

Pobierz
  • 14
Moim zdaniem numer uno na chwilę obecną. Ciekawe tematy, montaż, poczucie humoru i czuć ten profesjonalizm

Pisarski


@Dziglipaf: subuje @michalpisarskitech od ponad roku, na początku oglądałem każdy nowy film ale te nowe jakieś takie meh i mnie nie interesuje jakos ich tematyka, przez ostatnie 3 miesiace tylko 5 filmow jego obejrzalem xD

ale rzeczywiscie, jego wykopowe poczucie humoru mocno na plus
@Dziglipaf: U mnie np. wygląda to tak, że mam te kanały w subskrypcjach, ale często wolę sobie puścić jakąś muzykę czy jakiś odcinek Miodowych lat, który znam na pamięć, w tle do jakiejś gry czy treningu, niż oglądać content przez np. godzinę-dwie i być skupionym tylko na tym filmie. Bo puszczając w taki sam sposób do gry czy treningu taki film w tle, jakąś recenzę czy inny, nic z niego nie
@Dziglipaf: ja ani TZO ani TVgry nie mogę strawić, NRGeek to wiedza, ale materiały na #!$%@? (np ostatnio dodał napisy wygenerowane przez AI których nawet nie poprawia). Quaz pomijając przebieranki robi dobre recki, ale to dalej tylko recki.
Ogólnie moim zdaniem spadki biorą się też z tego że już nie mamy pandemii i ludzie wyszli z domów :)
@Dziglipaf: Pisarski i jego seria "Retro tydzień" to dla mnie odkrycie 2022. Raz, że lubię długie materiały o konsolach retro, a dwa, że ten gość daje mi trochę taki vibe z mojego własnego dzieciństwa jak zaczyna opowiadać te swoje historie z kuzynem który mieszkał 50m od niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i jego humor też mi wyjątkowo leży