Wpis z mikrobloga

Obrzydzające jest, że te hieny przez lata budowały wokół siebie aurę prawdziwych pasjonatów piłki, którzy żyją reprezentacją i pragną dla niej jak najlepiej, a rzeczywistość okazała się taka, że praktycznie wszystkie ich działania to wywoływanie zamętu wobec kadry, byleby uszczknąć jakieś korzyści dla siebie.

Przecież gdyby jutro się okazało, że już nigdy nie zarobią złotówki na piłce nożnej to by zniknęli ze świata mediów piłkarskich, tacy z nich pasjonaci ;)

#mecz #reprezentacja #kanalsportowy
Beeercik - Obrzydzające jest, że te hieny przez lata budowały wokół siebie aurę prawd...

źródło: temp_file.png3992980071180500233

Pobierz
  • 15
@Beeercik: Generalnie nie szanuje nikogo z tego kwartetu ze zdjęcia, jednak Michał Pol działa mi ostatnio szczególnie na nerwy. Wieczne udawanie odklejonego, wieczne robienie z siebie nic niewiedzącego, do tego wieczne powtarzanie swoich wyuczonych wcześniej dowcipów i anegdotek. Reszta jaka jest taka jest, jednak on wydaje się ciągle grać na przypodobanie publice i nic więcej.
Tymczas0wy - @Beeercik: Generalnie nie szanuje nikogo z tego kwartetu ze zdjęcia, jed...

źródło: Bez nazwy-2

Pobierz
@Beeercik: swoją droga pokażcie mi jakiś poważny kraj w którym „dziennikarze” funfluja się z zawodnikami, trenerami itp.
Ze jakiś dziennikarz marci albo bilda jedzie sobie na wakacje z xavim czy kimmichem i potem go nie skrytykuje bo ten się obrazi xD
Przecież gdyby takiemu dziennikarzowi zrobiono zdjęcie to by pewnie wyleciał z roboty i byłaby afera w całym środowisku
To mi się nie mieści w głowie xD
@Beeercik to są mejweni:-) widać że tam jeden przed drugim sie popisuje jakie informacje uzyskał od kogoś po znajomości. Nie dziwie sie im ze sie wkurzają odnośnie blokady medialnej, bo przecież z tego żyją :-) lepiej mieć Czesia który jest źródłem informacje niz gościa z poza układu. Jeśli przy dobrych wynikach dalej beda psioczyć to sami beda sobie szkodzić. Przywykną do obecnego stanu, a info z reprezentacji i tak beda mieć bo