Wpis z mikrobloga

Czasami mam wrażenie, że polski konserwatyzm to jakaś choroba umysłowa. Ilość absurdów, które zdarza mi się tu czytać codziennie, sprawia, że łapię się za głowę.

Konserwatyści z Izraela chcą ustawą zakazać chrześcijaństwa. #!$%@? skasujmy TVN w Polsce xD

I nie dość, że ktoś te bzdury plusuje to jeszcze mu przyklaskują w komentarzach.

XD

#bekazprawakow #izrael #neuropa #heheszki #wykopshitsays #bekazpodludzi #dziaders
Kryspin013 - Czasami mam wrażenie, że polski konserwatyzm to jakaś choroba umysłowa. ...

źródło: Screenshot_2023-03-23_08-17-16

Pobierz
  • 31
nie to żebym usprawiedliwiał "naszych" talibów, ale jednak muzułmański konserwatyzm, czy kacapski "rozsądny konserwatyzm" jest "wybitniejszy", nawet w bardziej cywilizowanych krajach [pic rel], konserwatyzm to gruba patola


@afc85: zgadzam się, ale nasz też się stara ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ItsGrN

@Kryspin013: "W Izraelu rządzi prawica, więc skasujmy liberalne media by lewaków dupa bolała.": za takie stwierdzenie w drużynie konfederacji spokojnie jedynkę na listach wyborczych wyciągniesz.


@ItsGrN a najlepsze jest to, że prędzej prawak powie prawdę o żydach niż lewak. Wejdź na grupkę lewej strony i napisz, że Izrael zabija cywili i zabiera im domy w międzyczasie wycierają sobie mordy Holocaustem i kłamią mówiąc, że to nie były niemieckie obozy. Podejmujesz