Wpis z mikrobloga

Premiera Counter-Strike - 1999
Premiera Counter-Strike: Source - 2004
Premiera CS GO - 2012
"Premiera" CS GO 2 - 2023 - tak troche słabo liczyłem na cos wiecej a nie tylko liftingu. Chyba trzeba poczekac kolejne 10 lat na rewolucje sprzętową. Generalnie po 2012 jest zastój w grach. #csgo
  • 6
@HHokuss: Po co mają robić coś więcej skoro to najpopularniejsza gra na steamie? Po co lepsza grafika jak większość pewnie i tak gra na niskich średnich detalach. No i najważniejsze jakby poprawili grafikę konkretnie to pewnie znowu by był podział na dwa obozy jak zawsze. Cs 1.6 vs source 1 i csgo vs cs1.6. Gracze csa raczej nie potrzebują lepszej grafiki niż to co zaprezentowali na becie.

A co do reszty
@oldmuran: w cs gram od 200.... i nie chodzi mi w moim wpisie o grafike( tak to mogło wybrzmieć) tylko cos co pozwoli mi ponownie zapalić ten ogien w serduszku jak to bylo w cs 1.6 a pozniej na poczatku cs go.
pamiętaj, że w valve nikt tego nie chce. gabinen gardzi cs. Nad csgo pracowało 12 osób. Nad dota z 120 osób. to jest cud że cokolwiek powstslo


@memory: 35 osób robiło nad csgo pamiętam oficjalnie xD Gra miliard $ przychodu rocznie a oni jedynie co robili to dodawali do skórek skrzynki robione przez społeczność.