Wpis z mikrobloga

#siatkowka wiem, że sytuacja rok temu była inna, ale znowu zanosi się na to, że w kluczowych dla JW meczach nie najlepszą formę będą mieć Francuzi, a ratować ich będzie Szymura z Fornalem. Rok temu się w lidze obronili, ale w tym roku poziom wzrósł i liga się spłaszczyła. Dzisiaj jednak nie będę dorabiał historii, bo całościowo za sezon Trevor był i jest od Tomka z lepszym sezonem.
  • 5
@vasos na szczęście lub nieszczęście to 2/3 z Francuzów odchodzi a porównywać Tomka do Trevora też ciężko bo jeden jest lepszy w obronie szczególnie na końcu pola a drugi w ataku pod warunkiem że mu się chce.
@vasos: Rok temu pod koniec sezonu Clevenot miał kontuzję, pierwszy mecz finałowy otwierał Szymura z Fornalem, Szymura zjechał na korzyść Trevora, a potem Trevor wrócił, bo posypał się Fornal. Bardzo mnie ciekawi Boyer, dzisiaj całościowo nieźle wypadł.
@Arw165: i też na trójmecz z Zaksą trafił im się wirus. Po tym wirusie jeszcze kontuzje złapał Trevor i wtedy stosunkowo ledwo przeszli Trefl z 1/4. Wtedy ratować musiał Szymura, a w transie z formą mutant był Fornal. Tak to jakos luźno zapamiętałem xD
@vasos: Ledwo to za dużo powiedziane. Dwa pozostałe mecze to były gongi 0:3, potem dwa gongi dla Bełchatowa. W finałach Fornal zagrał jeden dobry mecz - drugi, który przegrali w tie breaku. W dwóch ostatnich Szymura dał za niego świetne zmiany, ale to nie wystarczyło.