Wpis z mikrobloga

160 KG X 3 NA KLATĘ!!!!!

Siema. Wrócę powoli do znów wrzucania swoich treningów, bo nic się nie dzieje na tagu.
Pochwalę się ostatnim dużym PR - 160 kg x 3 w wyciskaniu leżąc + 130 kg x 6 w close grip larsen bench press, też PR!

Dupa oderwana niestety i ogólnie brzydko, ale potrzebowałem trochę połechtać ego xD

Za tydzien rozpocznym nowy blok trenignowy, a za 7 tygodni start na zawodach xD, bede wrzucal każdy trening tutaj na vikop.

#mikrokoksy #silownia #latajacydywan
DywanTv - 160 KG X 3 NA KLATĘ!!!!!

Siema. Wrócę powoli do znów wrzucania swoich tren...
  • 17
@DywanTv: Gratuluje rekordu, dupsko to tam drobnostka,w każdym razie to nie to co łapy spotera "które nie pomagają" na sztandze lol.

Co do odrywania dupska, popróbuj minimalnie zmienić ustawie stóp, bliżej,dalej, wąsko, szeroko, bo inaczej zawsze Ci się będzie odrywało przy maksymalnym wysiłku.
@DywanTv: No ja mam tak właśnie, że po całym dniu nóg i dooopska na ostatnie ćwiczenie mam jakiś wariant wyciskania i w żaden inny dzień tak dobrze mi się nie wyciska - nawet jak zaczynam dzień od ławy XD
@VoiDancer: U mnie są kategorie do 105 kg i do 120. Ogólnie jeszcze zobaczę. Wolałbym w kat -105 kg, ale dzowiedzialem się, że miejsce na zawdoach jkuz mi nie da stypenidum na uczelni, wiec nie zalezy mi na kategorii wagowej.
@DywanTv: ciebie teraz prowadzi ktoś z schabu czy tylko w teamie jesteś? Graty za wynik. Ps. Ale miałem zdziwiko jak lepiej przyjrzałem się pewnemu ja.siadma na ig i okazało się że to ty xe