Wpis z mikrobloga

Siema mireczki w piątek dostałem telefon z firmy ze zostaje przyjęty jako Junior React Dev ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) jaram się niemiłosiernie bo swojego pierwszego Hello Worlda napisałem w czerwcu 2022 a znalezienie pracy zajęło mi około 3msc. Jakby więcej osób było zainteresowanych jaka drogę przeszedłem to mogę sklecić jakiś dłuższy wpis, także jak coś to zostawcie plusika. #programowanie #programista15k #javascript #chwalesie #korposwiat #programista #react
  • 100
@dudustd: mi też możesz podesłać namiar na projekty z portfolio? też się uczę reacta już jakiś czas, mam dwa małe projekty na razie, jeden tylko jako repo na git, drugi uruchomiony na netlify i zastanawiam jak to wygląda u innych juniorów.

Btw orientuje się ktoś jakie są stawki za taką robotę w Polsce? Teraz robię podobne rzeczy tylko w platformie low code i nie powiem, na hajs nie narzekam, pewnie jako
@gharman: Tylko, że te projekty to właśnie klony, i gwarantuję, że to co znajdziesz na YT ma taki poziom, że jak klepniesz coś takiego samemu i będziesz rozumiał jak to działa, to znajdziesz pracę bez problemu.
@Volantie: Samemu pisałem i wysyłałem CV. W sumie wysłałem około 80-90 aplikacji około 80% może nawet więcej odrzucone na etapie CV. Przed decydująca oferta miałem dwie rozmowy w innych firmach które „oblałem”


@dudustd: o i to jest fajne info. Trzeba #!$%@?ć dopóki nie uda Ci się wbić. Statystycznie chyba 2% ludzi, którzy wpadają na pomysł nauki programowania faktycznie udaje się dostać pracę jako programista.

Jak do mnie ktoś przychodzi i