Wpis z mikrobloga

Wy się dziwicie, że typiara ma taką rzadygę na włosach, aż łysa glaca prześwituje?
Przecież ona nie dosyć, że farbuje łeb co chwila i ma zwyczajnie popalone, połamane i zajechane to siano, to jeszcze ma kompulsywne psychopatologiczne odruchy ciągłego macania, ciągnięcia i zgniatania tych selerów.
Do tego na bank ma anemię, bo przecież żre gówno - zupki instant i inne śmieci z żabki, makdolce i nałogowe chlanie dużych ilości energetyków.
Alko, ćpanie i kiepski sen tylko dopełniają dzieła.
To jest pełen zestaw wszystkich najgorszych cech charakterystycznych dla typowej współczesnej #!$%@? nastolatki. Aby tylko tapeta na pysk, kreseczki, perfumki i strojenie, a koło dupy muchy latają, bo z higieną i dbaniem o zdrowie na bakier.
Ten dzieciak to wrak. W ciemno mogę obstawić, że wyniki morfologii miałaby gorsze, niż mój 90 letni dziadek.
#danielmagical #patostreamy
Pobierz
źródło: 3594098106576fa39913554fb0dfa2c923ee5e5044152d9a54f29c8edd82d105
  • 8
@telewizor_bez_dupy: bardzo mi się spodobało Twoje określenie "ten dzieciak to wrak" pięknie to podsumowałeś. To też można podpiąć pod jej życie pod względem umiejętności życiowych, wykształcenia, czegoś co wprowadzałoby do społeczeństwa jakis dodatnich wartości, tam nie ma kompletnie NIC. Dziewczynka jest niestety tworem z parc8em na szkło i ta obsrana melina to max co osiągnie w życiu. Dokladnie WRAK
@XYZ91: w lutym lepiej wyglądała wiadomo młodziutka to i promienna była. Wystarczył miesiąc by wyglądała jak wrak. Je byle co przy tuczniku, energetyki w strasznych ilościach, alkohol okropnie niszczy cere. Zmiana miejsca też źle na nią wpłynęła, brak higieny. Stres niszczy a dziewczyna ma problemy psychiczne. Ja jej dobrze nie wróżę, ale to jej życie i jej decyzja.
@Promyczek911: zbyt dobrze to ona nie wyglada nie raz podkreśliła ze ma problemy z sercem a przy takim życiu jej to nie pomaga, picie energetyków tybradziej, ja tez wiele razy farbowałam włosy wręcz multum razy ale moja głowa tak nie wyglada jak jej ona jest na coś chora i lepiej żeby poleciała się leczyć niż siedziała Piła ćpała bo to się zle dla niej skonczy a życie ma się jedno
@magdalena-olczak: ona ma nerwice natręctw ciągle po tych włosach sie głaska, skubie a być może i wyrywa. Widać ma straszne problemy psychiczne. Ja też w jej wieku farbowałam włosy, torturowałam prostownicą a po latach nic z włosami sie nie dzieje. Moja koleżanka przy problemach z sercem też wlewała w siebie energetyki teraz w wieku 30 lat ciągle po szpitalach. Serce wysiada.