Wpis z mikrobloga

Mój różowy pasek stwierdził parę tygodni temu że musimy zawiesić związek na jakiś czas. Argumentem było że musi odocząć od tej całej otoczki randkowania, chłopa. Widzę na instagramie jak wrzuca zdjęcia z jakimiś chłopami, czy to z wycieczek, czy to z klubów xD Czy to normalne? Mowiła że musi też przez jakiś czas skromnie pożyć, a widzę że cały hajs z naszego wspólnego konta ciągnie (ja dalej tam przelewam, ona nie xD). Czy ktoś mógłby mi to wyjaśnić?
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 62
@m_ney anyway... gdybym dostala te slynna "przestrzen", zeby wlasnie sobie poukladac w glowie i ocenic co jest moje, a co nie - nie tracilibysmy czasu razem i nie unieszczesliwiali sie nawzajem teraz. nie mialam wtedy nikogo innego. on mi wprost powiedzial, ze absolutnie, jaka przestrzen i spanikowal, a ja uleglam znowu, bo balam sie ze go strace no i dla mnie tez to by bylo bolesne, bo zadurzylam sie po uszy.
@zbrodnia_i_kawa: sama napisałaś że nie wiesz co znaczy osobowość a później zarzucasz komuś że nie wie co znaczy osobowość. logika ameby. zresztą po tym tekście pisać o logice to jak liczyć całki ze złotą rybką.
@m_ney ty tez nie wiesz, czy lubisz mieso z rekina, albo zosie z tarnowa. pewne rzeczy w ogole lubimy tylko ze wzgledu na innych - np. siatkowke, dopoki mamy fajna ekipe. nie ma w tym nic zlego, dopoki jestesmy swiadomi wplywu innych.
@zbrodnia_i_kawa: To co piszesz to jest typowo kobieca potrzeba wtopienia się w tłum i nie odstawania. Ja to nawet piłki nożnej nie lubię i po prostu z fajną ekipą nie umawiam się na oglądanie czegoś czego nie lubię xD
@m_ney zgadza sie, tez mysle, ze jest to częstsze wśród kobiet. natomiast nie sadze, zeby to byla potrzeba wtopienia sie w tlum. raczej wynika z tego, ze dla nas relacje sa wazniejsze i bardziej szczesciorodne niz podejmowana aktywnosc.
@zbrodnia_i_kawa: No to sobie stworzyłaś relacje bazujac na tym że jest ważniejsza niż podejmowana aktywność a potem okazało się jednak ze nie - te aktywności to jednak są ważne (bo ich wcale nie lubisz)

Jak mam być szczery to nie zazdroszczę bo ty chyba co 5 minut masz inne spojrzenie na życie
@m_ney
ogolnie pogadalabym, ale widze, ze jedyne co cie interesuje to obrazanie mnie na podstawie wypowiedzi, ktore sobie uroiles, wiec dalsza rozmowa nie ma chyba sensu. jesli widzisz jakas niescislosc, to badz laskaw wskazac konkret, zamiast poprawiac sobie samopoczucie w tak niski sposob.
Mój różowy pasek stwierdził parę tygodni temu że musimy zawiesić związek na jakiś czas


@duszan_z_kapitana_dupy: to znaczy, że jej się znudziłeś i ma bolca na boku, a chce sie legalnie bolcować : ) przeszedłem to ;)