Wpis z mikrobloga

Mój różowy pasek stwierdził parę tygodni temu że musimy zawiesić związek na jakiś czas. Argumentem było że musi odocząć od tej całej otoczki randkowania, chłopa. Widzę na instagramie jak wrzuca zdjęcia z jakimiś chłopami, czy to z wycieczek, czy to z klubów xD Czy to normalne? Mowiła że musi też przez jakiś czas skromnie pożyć, a widzę że cały hajs z naszego wspólnego konta ciągnie (ja dalej tam przelewam, ona nie xD). Czy ktoś mógłby mi to wyjaśnić?
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 62
@duszan_z_kapitana_dupy: Dawno temu wyjaśnił to Waldemar Łysiak

Poradnik dumnego mężczyzny : „Muszę się uporać sama ze sobą”: Prędzej czy później, na którymś etapie stałego związku, usłyszysz : «Kochanie, muszę z tobą poważnie porozmawiać». Sądząc, że chodzi o comiesięczną poważną rozmowę na temat braku kobiecych ubrań w domu, przestraszysz się umiarkowanie, gdyż bywają w życiu gorsze rzeczy niż bezwstydna zachłanność dyktatorów mody i właścicieli magazynów. Jednak tym razem będzie to właśnie coś
@m_ney no wlasnie niekoniecznie. ja na przyklad bardzo szybko sie "zlewalam" z druga osoba i wiem, ze dla kogos o silnym, dobrze ukształtowanym "ja", moze to byc kompletnie niezrozumiale. ale ja naprawde nie wiedzialam w pewnym momencie czyje opinie, mysli i -uwaga- uczucia sa moje, a czyje ukochanego. przezylam ogromny kryzys egzystencjalny po zmianie nazwiska. godzilam sie na wszystko, a potem ze zdziwieniem odkrywalam, ze jestem nieszczesliwa i nie mialam zielonego pojecia