Wpis z mikrobloga

Mój różowy pasek stwierdził parę tygodni temu że musimy zawiesić związek na jakiś czas. Argumentem było że musi odocząć od tej całej otoczki randkowania, chłopa. Widzę na instagramie jak wrzuca zdjęcia z jakimiś chłopami, czy to z wycieczek, czy to z klubów xD Czy to normalne? Mowiła że musi też przez jakiś czas skromnie pożyć, a widzę że cały hajs z naszego wspólnego konta ciągnie (ja dalej tam przelewam, ona nie xD). Czy ktoś mógłby mi to wyjaśnić?
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 62
  • Odpowiedz
  • 0
@pieczony_szczur_z_ogniska też bym chciał żeby takie #!$%@? akcje to były baity gdyby nie przykład kolegi na żywo xD mieli sobie zrobić przerwę dwa tygodnie, kumpel przyjechał do nas z miasta a że dawno się nie widzieliśmy i było lato to się skończyło że namiot nad jeziorem i chlanie weekendowe. Ogarnął dopiero w poniedziałek jak mu kumpel z roboty napisał że miał być na wsi a podobno on że swoją w klubie
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: Bo to się kupy nie trzyma

Wiesz ile pierniczków z biedroniki potrzeba zjeść żeby stwierdzić że nie podchodzą? jedną sztukę

A jak ktoś sobie nagle po czasie uświadamia coś takiego to jest po prostu dziwne. Nie dziw się naszemu zdzwiwieniu.
  • Odpowiedz