Wpis z mikrobloga

Macie do polecenia dobrego fryzjera, barbera czy jakiegoś stylistę fryzur męskich w Krakowie lub okolicach?
Mniej więcej od czasu pandemii zacząłem zapuszczać włosy, wcześniej chodziłem do różnych fryzjerek i fryzjerów, ale nigdy nie podobały mi się moje włosy, teraz od kiedy mam długie włosy, w końcu zaczęły mi się podobać, ale jednak bardzo długo nic z tymi włosami nie robiłem, tak po prostu sobie rosły bez kontroli, do tej pory nawet nie wiedziałem że mam falowane albo może nawet i kręcone włosy :D, do tego dość gęste. Jednak poza tym że moje włosy zaczęły mi się podobać, to nie wiem jak o nie dbać, ja je układać, co z nimi zrobić, chodzę albo w rozpuszczonych albo spinam je gumką w nie wiem czy to kok czy ma to jakąś nazwę.

No i właśnie o to mi chodzi aby ktoś mi doradził, coś zaproponował, zadbał o moje włosy, może je jakoś przyciął, wymyślił mi jakieś fryzury. Boję się iść fryzjerów do których kiedyś chodziłem, okoliczni barberzy wszyscy na swoich instagramach mają zdjęcia dwóch może trzech fryzur jakie robią, wszystkie na krótkie włosy i wszystkie w mojej ocenie paskudne.

Jest w ogóle coś takiego dla facetów? Jak czytam w sieci na stronach różnych fryzjerów, to dla kobiet są różne usługi, ładnie rozpisane, a w sekcji dla mężczyzn tylko w ofercie strzyżenie męskie.

Nie mam pojęcia jakie są ceny takich usług, jeśli takie w ogóle istnieją, dlatego póki co cena nie ma znaczenia, ale w sumie więcej niż 1k PLN nie chciałbym na to wydać.

#fryzura #fryzjer #barber #wlosy #modameska #uroda #krakow #pytanie
  • 5
@UlanaGraszka: napisałem tylko że nie chciałbym wydać więcej niż 1k, to nie znaczy że chciałbym wydać na to 1k. 50 zł to też jest nie więcej niż 1k więc spełnia warunek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po prostu nie wiem ile taka usługa może kosztować, a na chwilę obecną założyłem sobie taki miesięczny budżet na dbanie o wygląd i samopoczucie.
@voot: imo najprościej będzie wyszukać damskiego fryzjera po gwiazdkach na google maps, albo popytać pocztą pantoflową. Jak ten Cię nie obsłuży, to na pewno zna kogoś dobrego z męskich fryzjerów. Pomijając, że większość salonów obsługuje obie płcie. Jak sobie znajdziesz jakieś fryzury w necie i pokażesz co mogłoby Cię interesować, to Ci podpowie czy będzie pasować do Twoich włosów. Zazwyczaj w salonie i tak są katalogi jakiś bieżących trendów, więc od