Wpis z mikrobloga

pokaż te ogłoszenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Nullek: Łap mordo
https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-seria-3-318i-ID6FlmCk.html
https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-super-stan-klimatron-xenon-swiezo-sprowadzona-niemcy-zabrze-ID6FnYJd.html
https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-e90-320i-150km-2-0-ID6FnHFF.html

ja nie mówię ocenie kupna, tylko utrzymania, mój kumpel kupił sobie auto za 90 tys. i nie stać na go alusy xD jak ktoś chce tanie w utrzymaniu i żeby się nie psuło, to takie marki odpadają


@red7000: wybacz, źle Cię zrozumiałem. No ogólnie ja mu polecam astre 4, bo jednak to Opel
@Wezwoguleicstont: BMW w tych pieniądzach niech odpuści. To stosunkowo drogie w utrzymaniu auto. W dodatku niestety w Polsce podle są traktowane te auta, wiele niezbędnych napraw jest odkładanych w nieskończoność żeby następny właściciel musiał to robić a nie obecny bo drogo, serwis jest okrojony, przycinają ludzie na częściach, czynnosciach itd. To się tak tylko wydaje, że się kupi, zmieni klocki, tarcze, olej i płyny i jazda. Równo 2 lata temu kupiłem
@Wezwoguleicstont: Kolega niech o tym BMW zapomni. Prznajmniej z tym budżetem. Bo raz, ze to będą auta po przygodach lub zużye, dwa, że z tym motorem to może i będzie słabo jechało ale za to niemało spali ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i to są wszystko bieda-wersje. Poza tym, świeży kierowca + beta z tylnym napędem - kandydat na artykuł w kategorii "wypadki".

Jak chce bezawaryjne, benzyna
@Wezwoguleicstont: Kolega niech o tym BMW zapomni. Prznajmniej z tym budżetem. Bo raz, ze to będą auta po przygodach lub zużye, dwa, że z tym motorem to może i będzie słabo jechało ale za to niemało spali ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i to są wszystko bieda-wersje. Poza tym, świeży kierowca + beta z tylnym napędem - kandydat na artykuł w kategorii "wypadki".


@zeta_: kiedy toyota
@Wezwoguleicstont sam na początku roku kupiłem e61 no z nieco większym budżetem, ale da się kupić tylko trzeba liczyć siły na zamiary, jeśli gościa nie będzie potem stać od tak wyłożyć 5k na naprawy jak coś się stanie to niech odpuści, same głupie opony, za komplet 17 calowych będę musiał wydać ze 2500zł bo przecież nie wsadzę tam najtańszych chińczyków czy innych kormoranów. a i jeśli jego budżet to max 22k to
dziękuje w imieniu ziomka za komentarze.

Jak już ma atakować w astrę J, to żadne trubo 1.4 bo to się rozleci w moment, ma na oku 1.6 115km, ponoć mało awaryjny silnik. Co do hajsu, to z tego co mówił, to na auto ma odłożony hajs ale jeszcze w kieszeni ma hajsidło na ew. naprawę po zakupie, ubezpieczenie itp

@czlowiekproso
@Wezwoguleicstont 22k na J z 1.6 do jazdy może być mało, na OtoMoto w tym momencie jest 1692 astr J wystawionych, z czego nie rozbitych benzynowych 1.6 w tej kasie jest całe 6 i najprawdopodobniej jest powód dla którego są w tej cenie ( ͡º ͜ʖ͡º)
niech przemyśli jeszcze 3 razy, osobiście szukałbym grande Punto, na pewno tańsze w utrzymaniu
@Wezwoguleicstont: teraz to doczytałem i odkopię. Ogólnie nie wiem od kiedy Astra mało pali jak samo w sobie ma 1500 kg masy plus sypiąca się m32, nie mówiąc o tym, że 6 letnie egzemplarze rdzewieć umieją