Wpis z mikrobloga

@choochoomotherfucker: A to do tego typu butow trzeba specjalnie kupowac pedalskie skarpety? Nie mozna ubrac normalnych skarpetek? Dla mnie to jest cos obrzydliwego gdy widze typa w za krotkich spodniach i z za krotkimi skarpetkami, kulminacja to jeszcze jak nogi ogolone ma to juz dla mnie jest szczyt.
@choochoomotherfucker: @rybsonk: Sluchajcie no mordeczki! Facet to facet a nie Ken pod kloszem Barbie, ktora go zmusza do chodzenia w skarpetach i spodniach po niej. Nie kazda normalna skarpetka siega do polowy lydki a takie damskie ciuszki na typach naprawde wygladaja zle i niesmacznie. Moze jestem starej daty ale to jest zwyczajnie nieestetyczne.
@fastmotion: @Mar3czek a czy ja choć raz gdziekolwiek napisałem że to "pedalskie"? Sami implikujecie mi rzeczy które widocznie chodzą wam po głowach. Choć akurat w homoseksualizmie nie widzę nic złego, mógłbym być gejem. I co. Jajco. Ciągle gołe kostki mnie obrzydzają, a to że wciągacie do tego inne orientacje to już chyba wasza podświadomość wam tak nakazuje i nic na to nie poradzę.
@choochoomotherfucker: No tak w polowie sie zgadzamy. Tak, typ powinien nosic to co chce ale cos co wpisuje sie w kanon mody/ubioru meskiego. W innych przypadkach wyglada jak gejoza albo pajac. Przytocze przyklad futer zwierzecych. W mojej opini kobiety wygladaja mega dobrze w futrach, ale jak facet ubiera futro to wyglada jak pajac.