Wpis z mikrobloga

#blackpill w czystej postaci. Jestem wczoraj na basenie, a tam gość, co wyglądał jak więzień z Auszwic, przeraźliwie chudy chłopak miał zgrabną i ładną partnerkę. Kolejny chudy chłopak, nie tak jak ten pierwszy to samo, zgrabna i zadbana partnerka.

A już pomijam pary, gdzie przeciętniak z brzuszkiem ma partnerkę i często ci przeciętniacy nawet 180cm nie mają, no ale blakpyll synek mowie ci! Szczęka kwadratowa, wysportowana sylwetka z sześciopakiem, wzrost mi. 185cm, to jest to! Bez tego nie masz szans na partnerkę!

#bekazpodludzi #przegryw
  • 18
Szczęka kwadratowa, wysportowana sylwetka z sześciopakiem, wzrost mi. 185cm, to jest to! Bez tego nie masz szans na partnerkę!


@technojezus: W ogóle najzabawniejsze jest to, że część kobiet także ma kompleksy jak stąd do nowego jorku i choć z chęcią z takim facetem pójdą do łózka, to niekoniecznie chciałyby się z takim wiązać.
przeciętna Polka i Polak nie dbaja o siebie


@technojezus: Nie wiem czy akurat Polacy/Polki mniej, ale z pewnością związek z takim siłownianym chadem, gdy samemu się ostatni raz ze sportem miało styczność w liceum, to nienajlepszy pomysł i niektóre kobiety zdają sobie z tego sprawę. Ogólnie ludzie na stały związek szukają kogoś atrakcyjnego, ale nie przesadnie odstającego pod tym względem, czy choćby pod względem aktywności fizycznej.

Tylko pigularze to akurat randkowanie
@technojezus: #bluepill obalony mówię ci. Ostatnio poszedlem na spotkanie pracownicze z innymi kucami, bylo ok 20 osób i rozmawialiśmy o zarobkach. Wyszło, że średnio zarabiamy po 9500zł netto na rękę, mediana wyszła 11000 zł netto.

Czyli widać jak ściemniają z tą średnią, każdy polak zarabia średnio ok 10k netto czyli 15k brutto.

Dowód anegdotyczny, no mówię ci ej. Bluepill obalony, bieda obalona!

Po co nam jakaś statystyka na 1000 osób, zróżnicowanej