Wpis z mikrobloga

Poledance czyli taniec na rurze to zwyczajny sport. Nie ma nic wspólnego z seksualizacją, prostytucją czy tańcem na rurze w klubach z paniami do towarzystwa.


Aldona ćwiczy poledance. Ciekawe tylko dlaczego zakłada buty wyglądające jak u prostytutki, kręci się w majtkach, a raczej stringach, gdzie jej prawie widać rowa i do tego ma oświetlenie jak w dzielnicy czerwonych latarni w Amsterdamie.

Fajny ten sport.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #poledance #sport #przegryw
rysiekryszard - >Poledance czyli taniec na rurze to zwyczajny sport. Nie ma nic wspól...
  • 69
Pilka nozna tez - biegaja w kółko i kopia nadmuchaną szmatę. Sport? Nie rozśmieszajcie mnie. Może jeszcze ping pong jest sportem? Albo e-sport ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Otwieram konkurs na jedynie-słuszną konkurencje sportową. Z mojej strony: rzut oszczepem. Tylko rzut oszczepem stanowi esencje rywalizacji sportowej.
@rysiekryszard: kiedyś oglądałem jakieś mistrzostwa, zdecydowanie bardziej opadała niż drygał fiut. A że laski chcą przy tym seksownie wyglądać? Kulturyści też ubierają się w gacie o 3 rozmiary za małe, a ogląda ich więcej facetów niż kobiet :p
@rysiekryszard: jak się uczą pole dance top to jest sport. nie ubierają się tak do nauki.
wymagający sport.
to ze laska sie seksi do tego ubierze to fajna opcja, siatkarka tez sie moze tak ubrac