Wpis z mikrobloga

Ustawiłeś silny strumień wody i za gorącą wodę. Przykładałeś blisko do psa i dziwisz się, że skomlał z bólu i chciał uciekać. Tłumaczyłeś się, że to wina zepsutego prysznica. Do tego na koniec mogłeś mu głąbie futro spalić ustawiając maxymalną moc suszarki i przykładając niemalże do skóry. Dobrze, że Karlica tam była. Nie twierdzę, że robiłeś to celowo. Ty po prostu jesteś imbecylem, który ma dwie lewe ręce i nie nadaje się do niczego. Jak ty sobie w w pracy poradzisz to ja nie wiem. Ręce opadają... BRAK SŁÓW! Całe nagranie z kąpieli, która trwała 15 minut wysłałem do fundacji, która będzie twoim oskarżycielem na rozprawie sądowej.

#gural #danielmagical #patostreamy #polskiyoutube #youtube #psy #zwierzeta #streamable
MILIARDER_007 - Ustawiłeś silny strumień wody i za gorącą wodę. Przykładałeś blisko d...
  • 15
@MILIARDER_007: Nienawidzę tego #!$%@? i życze mu jak najgorzej ale to co wrzuciłeś na tym filmiku czemu ma dowodzić? xD że pies nie lubi się kąpać? Przecież normalnie na swoją rekę też wodę lał więc pewnie nie była gorąca. Poza tym nawet jak wody nie lał to pies tez piszczał. A suszeniem przy skórze i poparzeniu nazywasz to 0.5 sekundy kiedy skierował suszarkę na psa?

Bez przesady.
@Tylko_Seweryn: Drugi raz? Przecież przez Wykopków Gargamel kończył już karierę kilka razy. Myślisz, że z jakiego powodu ma bana na każdej platformie od donejtów i kto nagłaśniał jego edofilskie i zoofilskie zapędy? Wykopki przekazywały informacje mediom i fundacjom zajmującymi się znęcaniem nad zwierzętami, które z zainteresowaniem podeszły do tego tematu. Gural nie jest wbrew pozorom alfą i omegą jak Krzysztof Ibisz i nie każde media śledziły go na każdym kroku. Trzeba