Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Gopnik: Na południu Europy i w Afryce gdzie teraz się produkuje ,,egzotyczne" warzywa i owoce są problemy natury klimatycznej.

Może i drogo, ale przynajmniej bez limitu 3 pomidorów na osobę jak w UK xD
@K-S- no jak jest sezon na pomidory to mam krzaki zasadzone w ogródku. Lecz 8zl za jedną paprykę to dla mnie mocna przesada. Wiadomo nie ma sezonu. Z kolei jak była kampania buraczana to cukier tak czy siak kosztował 6zl xD
@Gopnik: Papryka waży pewnie około 300g, cena pewnie ok. 18zł/kg czyli za paprykę niecałe 6zł, czosnek 3zł max
Chyba, że kupujesz jakieś eko bio vip warzywa to może i 12 zł xD
@StdPtr za 3,99 to albo nie za duża (wg google duża papryka waży 270g) albo jakaś promka (chociaż nie znam cen ze Stokrotki bo byłem ostatnio nigdy) , czosnek i tak zawsze kupuję w 5 paku, więc wychodzi ze
@F_Ogot: te limity w uk można wsadzić między bajki tak na prawdę. Jeszcze z żadnym limitem się nie spotkałem, warzywa u mnie dostępne praktycznie o każdej porze dnia. Mocno rozdmuchana afera przez media tak jak z paliwem. Najwiecej o tym mówi się w Polsce
@Ogau: W Lidlu według gazetki ze stycznia 14,99zł/kg bez promocji , co ciekawe widzę też w styczniu wersję BIO w paczkach po 400g i wychodzi bez promki właśnie 25zł/kg - ale wiadomo, wyższa cena za pakowanie i za bycie BIO