Wpis z mikrobloga

Funkcjonują sobie takie konta, które po dodaniu znaleziska z tagiem #ukraina lub #wojna , zakopują je od razu, ad hoc 1 sekundę po dodaniu znaleziska. Nie ważne o której godzinie. Czy to 8 rano, czy 23. Nie ma innej możliwości niż taka, że to boty trollujące poprzez skrypty, o których pisał @L3stko i @sorek . Jedno konto @rakfrakpol od 2 dni i drugie @Robuz Halo @Moderacja i @a__s #wykop #moderacja #moderacjacontent #afera #4konserwy #neuropamanipuluje #manipulacja #prawakijestrobota i profilaktycznie #polityka
  • 40
Może czas najwyższy pozamiatać również ruskich trolli, którzy próbują (bezskutecznie) siać niepokój swoimi wpisami dotyczącymi Ukrainy?


@Grzesiok: @zenek-stefan1 @Lukardio

Panowie, wyjaśnimy. Nie akceptujemy wykorzystywania Wykopu do szerzenia rosyjskiej propagandy. Jesteśmy całym sercem za Ukrainą i to nie podlega żadnej dyskusji. Ale jako serwis społecznościowy, platforma do dzielenia się opiniami, nie możemy akceptować tylko jednej strony tej dyskusji. Są osoby, które dość sceptycznie oceniają temat wojny, oni również mają prawo podzielić się
@wykop: wrzucanie po kilka razy dziennie wpisów o Wołyniu i Banderze i celowe przekręcanie komunikatów z frontów jak to robił @groover to nie są inne spostrzeżenia tylko element ruskiej propagandy, nawet przykład masz powyżej.

Nie wiem czy macie pojęcie o tym
Na tym tagu chce mieć w miarę rzetelne info jak było od lutego do czerwca a nie czytać kilka razy o Banderze i ipadłym narodzie UA i szerzenie wpisów o
@BayzedMan co Ty chcesz udowodnić tymi screenami? przecież z każdej "strony" są idioci. zarówno po tej "ruskiej" jak i "ukraińskiej". mój topic dotyczy innego tematu a Ty się podłączasz i spamujesz. powyżej sam przedstawiciel Wykop merytorycznie wydał swoje stanowisko w tej sprawie a Ty grzejesz dalej swoje blubry i próbujesz swoje stanowisko pokazać jako jakąś prawdę objawioną.
@paniejareczku: tylko że on nie działa sam. Spróbuj napisać że masz jakieś " ale" w wybranym wątku dotyczącym ukrainy. To w jednym momencie zleci się cała chmara tych samych nicków bredząca coś o ruskich onucach. Wszyscy szukają tu domniemanych ruskich agentów, ale ja znalazłem agentów ukraińskich co najmniej pięciu. I trzech z nich przyznało się do tego na micro że są ukraińcami.
@Lukardio: przypomnisz mi za co miałeś bana? Albo opowiedz jak moderacja od lat ignorowała zgłoszenia o manipulacjach neuropy, dopiero po wycieku info z discorda bana wyłapało kilka osób. Co więcej, ja nie chce, żeby na wykopie siedziały osoby, które życzą śmierci innym. Wasze poglądy nie różnią się za wiele od ruskich xD
Pobierz
źródło: comment_1639942060nLXnN3eg3tXGsTGrn7jetD
@Lukardio: Jedynym ruskim trollem jesteś tu ty i mam na to dowód w postaci filmu. Pięknie ci się styki zdzierają gdy kwiczysz dla mnie o bana i nic ci z tego nie wychodzi. To jest chyba w tym najpiękniejsze. I zawołałeś złego użytkownika, znowu robisz onuce z niewinnych?

Chcesz dla mnie bana? Masz poczęstuj się:
Nie akceptujemy wykorzystywania Wykopu do szerzenia rosyjskiej propagandy.


@wykop: Akceptujecie. 5 lat temu nad znaleziskami wisiało ostrzeżenie o rosyjskiej dezinformacji i propagandzie. Po wybuchu wojny jeszcze jako tako usuwaliscie pewna część propagandy. Teraz przy wykop2.0 akceptujecie i niczego nie usuwacie. Można przepisać słowo w słowo rosyjska dezinformację i nikt tego nie ruszy. Można się domyślać czemu.

nie możemy popadać w przesadę i oskarżać o współpracę z Rosją każdego, kto dzieli się
Pobierz
źródło: Screenshot_2023-03-15-23-03-40-19_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12