Wpis z mikrobloga

W szkole znałem dziwny typ przegrywa. W sumie może to był jakiś błąd a matriksie blackpillu, ale był taki słaby fizycznie, ale dosyć ładny chlopek. Dokuczano mu ale... cały czas rózowe go broniły i co ciekawe chyba w wieku 17 lat się przespał z jakąś. Też mieliście takich pretty przegrywów gardzonych przez chuopa, a bronionych przez rózowe? #przegryw #blackpill
  • 11
@dondonu: Po prostu wyczuli, że pomimo jego słabej tężyzny fizycznej, nie mają szans konkurować z nim pod kątem matrymonialnym. Podświadomy strach przed samotnością i lepiej uposażonym genetycznie samcem będzie kusił do przemocy nawet typowego mirka przegriva. Co często zresztą widujemy tu w postach na tagu :))
@dondonu: Bo wbrew temu co myślimy tu na tagu ideałem laski nie jest tylko 100kg mięśni chad z kwadratową szczęką, ideałem jest dla nich również zadbany, gładki femboy 60 kg z kwadratową szczęką i vifonem na głowie.

Pierwszy typ jest uniwersalnie akceptowany przez mężczyzn i kobiet.
Drugi typ zostanie odrzucony przez mężczyzn, ale przyjęty przez kobiety.
Pobierz PfefferWerfer - @dondonu: Bo wbrew temu co myślimy tu na tagu ideałem laski nie jest ...
źródło: timothee-chalamet-t10872
Drugi typ zostanie odrzucony przez mężczyzn, ale przyjęty przez kobiety.


@PfefferWerfer: faktycznie jest takie coś. ALe zauważyłem że szybko się takim dziewczyny nudzą, później jest zdradzany. Jeszcze zależy czy jest miekką fają tylko wśród meżczyn, czy jest taki też wśród kobiet. Bo czasami gościa poniewierają dlatego że jestsłąby i boi się postawić żeby nie dostać, ale dla dziewczyn jest normalny, zdecyudowany i nie daje sobie wejść na głowę.