Wpis z mikrobloga

@userrrr: Serio myślisz że jak jakiś % osób ma skutki po tatuowaniu się to znaczy że ty też będziesz miał coś z dziąsłami ? xD Przecież to zależy z jakiego Tuszu masz tatuaż, w sensie z czego się składa, a nie że sam tatuaż jest szkodliwy. Po prostu nie które tusze powodują zmiany nowotworowe, stałe infekcje czy coś tam jeszcze , według badań jeśli dobrze pamiętam największe prawdopodobieństwo że masz szkodliwy
@lentilek: Bo nie ma. Są osoby, które nie mogą się tatuować są to osoby z chorobami układu krążenia, kobiety w ciąży, karmiące piersią i cukrzycą, masz racje jeśli tatuator to janusza biznesu i kupuje najgorsze gówno i najtańsze, to takie mogą szkodzić, ale jeśli idziesz do renomowanego salonu tatuażu, którzy używają wysokiej jakości tuszu, to nic Ci nie grozi ( ͡º ͜ʖ͡º) nawet kolorowy barwnik, to
@userrrr: A usuwanie tatuażu nie działa przypadkiem na zasadzie tego że ten laser jakoś rozbija ten barwnik a ciało to wchłania ? XD Szczerze to ten temat mnie lekko wali, bo ja nie zamierzam mieć bo mi się nie podobają a jak ktoś ma to mi to przecież nie szkodzi (jakby nawet było szkodliwe) więc jak ktoś chce to niech ma nic mi do tego xD Ja nikomu nie zamierzam zabraniać
W dzisiejszych czasach zaraz nie posiadanie tatuazu bedzie wyznacznikiem oryginalnosci i jakims wyroznieniem sie, ludzie juz staja na glowach zeby tylko sobie nabazgrac jeden oryginalniej od drugiego xd Wiadomo, kto jak woli, to tylko moja opinia( ʖ̯)


@HIMARS: w sumie to już nie jest, bardziej zauważam osobę bez tatuażu i kolczyka w nosie niż tych bezguści