Wpis z mikrobloga

Siema.

Dziś pochwalę się transformacją zawodnika którego przygotowywałem do zawodów męskiej sylwetki.

Esmat jest z Norwegii, zgłosił się do mnie na około 18 tygodni do zawodów, używał sam testosteron w dawce około 500mg. (Wcześniej jakieś mety, deki itp. wszystko bez ładu i składu, odstawiane kiedy chciał bez odbloków/mostków itd.)

Zawody miały być w sumie niedługo, za około 2-3 tygodnie, niestety ze względu na ginekomastię zrezygnowaliśmy.
Federacja w której miał startować jest mocno wyczulona na gino i prawdopodobnie #!$%@? by go na szary koniec.
Gino dla jasności było już przed współpracą co musiałem mu uświadomić bo chłopak myślał że to tren je spowodował i ogólnie wytworzył. (uświadomiłem na podstawie kadru z filmiku sprzed współpracy ze mną)

Co do samego przebiegu redukcji, waga między zdjęciami różni się około 4,5kg.
Środki dodane w trakcie, nie będę wymieniał, klasyczne, bez udziwnień, to co sprawdzone i działa.

Trening Legs/Push/Pull/Wolne/Powtórz.

Kalorie tak naprawdę przez cały czas na poziomie który umożliwia normalne funkcjonowanie najniżej 2500.

Plan na maj wyciąć gino, odpocząć tyle ile będzie trzeba i uderzyć na jesień. Chciałem wystawić go w Polsce, jednak poziom naszych zawodów, nawet debiutów jest dużo wyższy niż jakieś mistrzostwa Norwegii, a rozgłos z lokalnych będzie miał większy.

Wciąż mam wolne miejsca, zapraszam do współpracy

#dieta
#trening
#silownia
#mikrokoksy
#mirkokoksy
#sterydy
Pobierz
źródło: IMG_3217
  • 8
@RobinSchudl: Nie, ale jak zwrócisz uwagę na waskularyzację i to jak wypukły zrobił się sixpack w porównaniu z pierwszym foto na pewno różnicę i progress sylwetkowy zauważysz.
@Lewusx:

używał sam testosteron w dawce około 500mg. (Wcześniej jakieś mety, deki itp. wszystko bez ładu i składu, odstawiane kiedy chciał bez odbloków/mostków itd.)

wystarczyłoby po prostu że był naturalem