Wpis z mikrobloga

Niedawno pierwszy raz od kilku miesięcy odezwała się do mnie dziewczyna w której się kocham od 4lat i ona chyba to wie bo ja często się na nią patrzę i ona to zauważa, oczywiście nigdy do niej nie zagadałem bo nie mam szans ona to taka dynamiczna bogata julka a ja biedny, brzydki i niski przegryw.

Nie odezwała się do mnie z własnej woli, ale musiała się coś o mnie zapytać w kontekście spraw klasowych.

To ta sama co mnie nazwała zjebem i co mówiła do swojej koleżanki po cichu ale tak żebym usłyszał, że się zrzyga na mój widok. Oczywiście zrobiła te obydwie rzeczy bo chce mi dać do zrozumienia, że mam może przestać się na nią patrzeć, ale nie chce mi tego powiedzieć twarz i że ogólnie nie mam szans na związek z nią. W sumie gdyby mi zaproponowała związek to nawet bym się nie zgodził bo jestem zbyt z*ebany, wstydliwy i ogólnie 0 social skilli w związku z czym ten związek to byłaby tragedia.
#przegryw #blackpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 3
@tylkoponsfw: masz jakieś dane o tej konfaceli? Kim są jej starzy z zawodu? Gdzie pracują? Mają własną firmę? Na ile oceniłbyś typiarę z wyglądu? W jakich kręgach się obraca (kim są jej koleżanki i starzy koleżanek)? Czy jakieś byczki rozpłodowe do niej podbijają? Jeśli tak, to jakiego pokroju to byczki? Ma jakiegoś boltza? Ugułem - wiesz coś o julce całej tej, czy znasz ją tylko z widzenia ze szkoły?