Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci kiedy będzie cały dokument kredytu 2%? w sensie finalna ustawa klepnięta do analizy? interesują mnie następujące zagadnienia:
- czy nadal jest z tym wspólnym gospodarstwem domowym (istnieniem lub brakiem istnienia) jako czynnik warunkujący wspólne branie z kimś kredytu jak również wyłączający kogoś kto ma nierucha?
- czy jest określony termin odbioru/zamieszkania tj. czy mogę tak kupić w lipcu mieszkanie z datą oddania np 2025?
  • 7
@bdg-bro: Glapcio miał wpływ na Dudę, z drugiej strony wakacji też nie chciał a Duda zrobił wręcz show z podpisu

Mnie bardziej śmieszy że dzień po upadku banków w Ameryce Morawiecki #!$%@? coś o wakacjach v2 XD Ziobro wyjdź z tego #!$%@? rządu i zrób przedterminowe wybory, przysłuż się Polsce, przecież my kilku miesięcy więcej z tym dzbanem w okularach nie wytrzymamy
@affairz: nic nie przegłosowali bo dzisiaj nie było żadnego posiedzenia sejmu a najbliższe jest 12 kwietnia ( ͡° ͜ʖ ͡°) jedyne co się zadziało to przyjęcie projektu przez rząd i skierowanie go do sejmu. Teraz musi przelecieć przez komisje sejmowe i trzy czytania zanim trafi do Senatu( ͡° ͜ʖ ͡°)