Wpis z mikrobloga

@ArnoldZboczek: To może nie dajcie się TVNowi, który sieje panike, bo nadmierny popyt też podwyższa ceny, już mieliśmy masowe wykupowanie papieru toaletowego, mydła i produktów z długą datą przydatności jak np konserwy mięsne, roķ później ludzie masowo wykupowali olej rzepakowy, a teraz na węgiel się rzucają i warzywa. Nie dajcie się do jasnej cholery prowokować temu szmatławcowi TVNowi, on celowo sieje panike
@sprintel: No i ciekawe co oni z tym wszystkim zrobią, przecież tego wszystkiego nie przejedzą i prędzej wyląduje to w koszu. Cukier się właściwie nie psuje, jeśli jest właściwie przechowywany, ale jedynie z upływem czasu traci swoją jakość i tak będzie im leżec w szafce 15 kg cukru, musieliby codziennie pić z kilka szklanek herbaty posłodzonej i wszystko słodzić, to za kilka mies pojawią się z wizytą u dentysty z powodu
będzie im leżec w szafce 15 kg cukru


@userrrr: 15kg cukru dość łatwo zużyć jeśli robisz przetwory, piwo lub wino. Właściwie co roku tyle kupuję tylko dlatego. Nie chodzi nawet o słodkość, ale właściwości konserwujące no i pozywka da drożdzy oczywiście.
@niochland: Nie jestem komunistą człowieku i przeczytaj moje dwa pierwsze komentarze w tym wpisie ze zrozumieniem, bo nigdzie nie napisałem, że ma być ograniczona dostawa cukru, tylko żeby nie panikować i sztucznie nie generować popytu na konkretny produkt. Wolny rynek XD chciałbyś naprawdę w pełni coś takiego? Żeby to sprzedawca sam ustalal swoja cene? XDD zastanów się dobrze, a potem wróć kontynuować ze mną rozmowe konfederato jeden
już mieliśmy masowe wykupowanie papieru toaletowego, mydła i produktów z długą datą przydatności jak np konserwy mięsne, roķ później ludzie masowo wykupowali olej rzepakowy


@userrrr: a ludzie to złote rybki? mają taką samą sytuację do 2-3 miesiące i się nadal nabierają.
Kupimy warzyw jak wariaci i połowa się zepsuje, ale tanio było. bez sensu.

Cukru brakuje Ci na liście. A na tego to był hype już dwa razy.
@ArnoldZboczek: tak gdyby ktoś się zastanawiał nad jakością tego pakowanego węgla to z 10% worka to gruz i kamienie oraz czasem woda żeby było ciężej. Próbowałem z 3 marketów. Jebą producenci jak tylko mogą