Wpis z mikrobloga

#tinder

Tinderówki nigdy nie przestana zaskakiwać w sumie bardziej z ciekawości i dla sportu wybrałem się na spacer i kawę. Z laska z która akurat w zeszłym tygodniu pisałem. Spotkanie średnie, laska po prostu średnio mi się podobała. Rozmowa jako tako. Jak to mówią bez chemii xD Następnego dnia coś na zagaiłem laska odpisała od niechcenia spoko "problem" z głowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Weekend minął akurat byłem zalatany nie miałem na nic czasu. Dzisiaj w robocie przeglądam Tindera wiadomości z nią były akurat u góry w wiadomościach bo mało z kim podejmuje tam interakcje ostatnio. Wieczorkiem widzę, że wskoczyła para, a z tamtą dziewczyną pary nie ma. Zaciekawiony wchodze na messengera blok, myśle sobie o ja #!$%@?, wchodzę na whatsappa blok xD O #!$%@? takiemu komuś chodzi?
  • 11
@sith1555: ostatnio laska mi napisała wprost, że tak robi. Wychodzi z kimś, jest miła, ale jak jej się nie podoba to daje bloka bo facet jak jest inteligentny to zrozumie o co chodziło.

Także po prostu nie spodobałeś się, szukała kogoś innego, albo po prostu brak chemii jej nie pasował.