Wpis z mikrobloga

#pracbaza #patologiazmiasta
Nie mogę już z tym portalem dla przegrywow. Rzeczy których nie wolno to robić bo wykopowe specjalne płatki śniegu to uraża:
1. Mówienie smacznego (rzekomo osoba mówiąca tak ma złe intencje i podejrzewa, że jesz gunwo i mówi tak z żalu)
2. Podawanie ręki na powitanie (naruszanie przestrzeni osobistej, literalnie gwaut)
3. Niezobowiązująca rozmowa (dostają palpitacji serca bo ktoś nieznajomy w pracy postanowił zagadać podczas gdy król życia czekał na windę zaburzając jej/jego równowagę emocjonalną)
Niektórzy nie powinni wcale wychodzić z domu. A sugestie, że tak jest w Skandynawii więc tak jest lepiej możecie se wsadzić gdzieś. W Skandynawii jest zimno, ciemno, smutno i szalaje alkoholizm. Społeczeństwo do naśladowania.
  • 12
@Momento83: kurde ludzie czasem chodzą na kolację/obiad żeby pogadać. Od kiedy odpowiedzenie na "smaczenego" (nawet uśmiechem czy kiwnięciem głową) jest tak bardzo inne? Kto zdrowy kurde żre 10 min żując w ciszy i gapiąc się w talerz?
Tak czy inaczej uważam, że nie masz racji i mnie nie przekonasz. Będę sobie takim chamem co czasem ma ochotę być miły dla ludzi. Niektórych to wszystko uraża.
@Momento83: no to ja też tak na ogół robie, nie wysilam się na odpowiedź, szczególnie gdy mam coś w mordzie. Ale też nie czuję urazy czy cholera wie co, że mi królowi życia przerwano celebrację posiłku XD Powiem więcej, czasem nawet robi mi się miło.
@norbert108: smacznego może mówić gospodarz przyjęcia albo osoba, która przygotowała posiłek. Ja tam nie lubię jak chcę sobie spokojnie zjeść, a co chwilę ktoś chce być miły i mówi smacznego. Zawsze po prostu odpowiadam dziękuję bo niektórzy są generalnie spoko.