Wpis z mikrobloga

@Kryspin013 tak wróciłem po rocznym banie i widzę że dalej masz nieźle smutne życie jak zbierasz skriny na każdego kto nei jest po twojej myśli buhahahahaha


@Pingpong89: nie chciałoby mi się, zapisuję linki do wypowiedzi takich wykolejeńców jak ty w ich własnych profilach. Nie zabiera mi to praktycznie czasu a potem przynajmniej nie tracę jakoś dużo czasu na dyskusję z takimi elementami. Też potem bawi ten ból dupy, że ktoś śmie
@Kryspin013 właśnie jakies 13 miesięcy tak samo sadzilem że masz strasznie smutne życie ogólne jesteś życiowy przegryw i zdania nie zmieniam.
Nigdy nie kojarzę ciebie z dyskusji a z jakiś wyrzutem co ktoś powiedział, w przeciwieństwie do ciebie ja zdanie podtrzymuje a z tobą założę się że jeśli rządzilo by po to robilbhs skriny o wypowiedziach o PO, życiowy przegrywie z dziewiczym wasem pod nosem, buziaczki
@Kryspin013 właśnie jakies 13 miesięcy tak samo sadzilem że masz strasznie smutne życie ogólne jesteś życiowy przegryw i zdania nie zmieniam.


@Pingpong89: no fajnie pisowcu xD

Nigdy nie kojarzę ciebie z dyskusji a z jakiś wyrzutem co ktoś powiedział, w przeciwieństwie do ciebie ja zdanie podtrzymuje a z tobą założę się że jeśli rządzilo by po to robilbhs skriny o wypowiedziach o PO, życiowy przegrywie z dziewiczym wasem pod nosem, buziaczki
@aa-aa: o, nagle załapałeś, jak to jest się wpierd***ać komuś w życie prywatne? (ʘʘ)

przecież to fanatyczni pisowscy katole chcą sprawdzać moralność innych.
- Pouczać z kim sypianie jest właściwe, a z kim grzeszne
- Włazić kobietom do brzuchów,
- Wycierać sobie mordy "wartościami rodzinnymi", udając "wiernych" świętoszków xD
- Chcą szczuć nawet na osoby samotne - że to "grzeszna ideologia singli" xD
Nawet przekupują swoich ziomali