Wpis z mikrobloga

PIS rządzi tragicznie ale wyobraźcie sobie że w najbliższych wyborach wygrywa PO i robi koalicję z Polską 2050:
- będą robić wszystko abo likwidacja gotówki i przejście na CBDC nastąpiło jak najszybciej
- Walka z kierowcami samochódów - opłaty lub zakaz wjazdu do miast, kary za zbyt częste poruszanie się autem itp
- Legalizacja związków LPG
- Walka z ludźmi którzy mają domy - jak nie masz 150k na pompę ciepła i fotowoltaikę to nara. A nawet jak masz to zjedzą cię potem opłaty za prąd
- Walka z produkcją normalnej żywności - za 10 lat mięso będzie towarem luksusowym z bardzo wysokiej półki. W biedronce za to kupisz tanie kotlety z robaków
- Jak bill gates i klitka z davos wymyślą kolejną pandemię to na bank znowu wprowadzą paszporty szczepionkowe bez których nie skorzystarz z niczego. Dyskryminacja osób nieszczepionych
- Wpuszczanie afroamerykańskich imigrantów - w końcu nie możemy być gorsi niż francja!
- już nie mówiąc o dalszym rozdawnictwie na mieszkania co jeszcze bardziej zmniejszy ich dostępność dla osób które akurat się nie złapią na warunki bo nie mają bombelka albo są za starzy

Ja z dwojga złego już wolę głosować na konfederację.

#konfederacja #bekazpisu #bekazlewactwa #koronawirus #szczepienia #wybory #polityka
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

- Legalizacja związków LPG


@Viado: co ty p--------z? jaka legalizacja? przymus bedzie, wiem z pewnego zrodla, 100% legit bro. i bedzie parytet orientacji seksualnej wsrod par adoptujacych dzieci. 25% dla par hetero, 25% dla lesbijek, 25% dla gejow i 25% dla par trans ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
Wyobraź sobie jaki zawód muszą czuć twoi rodzice.


@MirekStarowykopowy: Merytoryczna odpowiedź typowego wyborcy lewicy/PO - próba zawstydzenia osoby mającej inne zdanie poprzez odniesienie się do rzekomego zawiedzenia rodziców. Ale wy przecież jesteście tacy oświeceni oraz fajni.
  • Odpowiedz
Merytoryczna odpowiedź typowego wyborcy lewicy/PO - próba zawstydzenia osoby mającej inne zdanie poprzez odniesienie się do rzekomego zawiedzenia rodziców. Ale wy przecież jesteście tacy oświeceni oraz fajni.


@Viado: Merytoryczna odpowiedź kuca na garbie mamy i taty. Próba odbicia piłeczki jak 15 letni oskar z trądzikiem przy burzy hormonów bo ktoś się nabija z jego odrealnionego, wykreowanego na bazie urojonych wizji świata, tiktoków patopolityka populisty i twittów roSSyjskiej opcji politycznej nie
  • Odpowiedz
@WojciechM-ce: wszystko się rozchodzi o to że to właśnie pis nam to wszystko zafundował. Pis ponieważ to rząd pisu wprowadzał ograniczenia w poruszaniu się i resztę. Tylko tak mogli to wprowadzać rozporządzeniami (za to odpowiada rząd pis) a nie ustawami (za to odpowiada cały sejm i senat).
  • Odpowiedz
@Viado: ktoś chce dla społeczeństwa dobrze, to nie może być! Trzeba ich szkalować, nie może być tak że społeczeństwo będzie miało dobrze!

Chciałbym móc wszędzie płacić cyfrowo i cyfrową gotówką się posługiwać. Nawet wolałbym tą cyfrową gotówkę od konta w banku bo to konto nalezy w sumie tak samo do mnie jak i do banku. A cyfrowa gotówka była by moja. Chciałbym żeby auta spalające olej silnikowy i niespalające oleju
  • Odpowiedz