Wpis z mikrobloga

@fanmarcinamillera: Najśmieszniejsze, że z socjalizacją, przyjaźnią nie ma nic złego, tylko w biciu ludziu i nagrywaniu tego. Tylko, że Żukowska tego nie zrozumie, nie wiem jak dalej może być rzecznikiem Lewicy.


@djtartini1: Zastanawiam się czy ona jest zwyczajnie niezbyt rozgarnięta czy po prostu taka cyniczna. Pamiętam jak chodziła do pisowskich mediów szczuć na opozycję i wtedy też potem "nie wiedziała o co chodzi" xD
@fanmarcinamillera: a to nie jest tak, że ona ironizuje? Wszedłem na Twittera czytam wszystkie wypowiedzi AMŻ i w 100% popiera, aby tę co nagrywała sadzili w ten sam sposób co sprawców. Mam wrażenie, że AMŻ cos nie ogarnęła tego wpisu jak miała w głowie. W sumie to i dobrze, bo za nieprzemyślane wpisy tez powinna być krytyka, niemniej warto mieć na uwadze jej stanowisko.

zreszta sami zobaczcie resztę wpisów:
https://mobile.twitter.com/AM_Zukowska/status/1634881698344103937
wszystkienarzadymamzpluszu - @fanmarcinamillera: a to nie jest tak, że ona ironizuje?...

źródło: 78B2F763-D90D-4991-A206-CB12FC155A40

Pobierz
@fanmarcinamillera: nie chce w żaden sposób bronich tych zgniłych kondomów ale to też nie jest tak, że ten atak nie był niczym sprowokowany. Jest jeden filmik na którym te dziewczyny się skarżą, że gość nagrywa jakieś piosenki i robi zdjęcia i wysyła to na snapchatcie. Piosenki obrażającę drugą stronę.

Tak czy inaczej za znęcanie się nad nim niech idą do pierdla.