Wpis z mikrobloga

właśnie mi zadzwoniła policja, że moja matka nie żyje

nie miałem z nią najlepszego kontaktu ze względu na jej alkoholizm ale i tak się poryczałem

na domiar złego czuję się jak śmieć bo nie stać mnie nawet na pochówek i powiedziałem policji, że nie dam rady się tym zająć

ktoś wie gdzie mam dzwonic żeby się dowiedzieć o pogrzebie itd.

#pogrzeb #kiciochpyta
  • 8
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: Nie masz żadnej rodziny? Jakieś siostry, bracia matki? Twoje rodzeństwo, kuzyni, bliscy? Może razem dacie radę z pochówkiem? No chyba, że to dla wszystkich była już obca osoba i z nikim nie utrzymywała kontaktu.
  • Odpowiedz
  • 0
@dzieju41 jedyne kogo znam z jej rodziny to jej przyszywana rodzina, która ją wzięła z domu dziecka, z czego ostatni kontakt miałem z jej przyszywaną siostrą z jakieś pół roku temu, a nie będę ich prosił bo sami mają czwórkę dzieci na głowie i pewnie nie dadzą rady finansowo, ze swoją matką przyszywaną itd. moja matka gadała może z 10 lat temu ze względu na przemoc. Jest jeszcze jej biologiczny ojciec ale
  • Odpowiedz
dalej za mało bo to jest 4k


@Anty_Chryst: u mnie w dużym, wojewódzkim mieście pochówek przez firmę pogrzebową w który wlicza się spalenie zwłok, urnę, miejsce w kolumbarium to jest 3600zł. Ja się chce taniej to się da.
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: tak jak koledzy powyżej pisali w domu pogrzebowym spisujesz upoważnienia do załatwienia przez nich formalności w urzędach i ze do nich trafi zasiłek pogrzebowy. Prawdopodobnie jest jakiś pakiet minimum, który mniej więcej mieści się w tej kwocie. Jeśli pracujesz albo studiujesz przysługuje Ci dzień wolnego na pogrzeb.
  • Odpowiedz