Wpis z mikrobloga

Jest jakaś strona, gdzie są wyświetlane realne promocje na sprzęty elektroniczne i warto ją śledzić? Będę potrzebował w przyszłości nowych pchełek bo te lg tone free fp8 to jest takie gówno, nie wiem czy ja mam jakiś inny pot czy może się za macno pocę ale te #!$%@? mi się rozklejają. Raz je oddałem na gwarancje, dostałem nowe i to samo, też się rozklejają... się #!$%@?łem bo po miesiącu już były rozklejone i #!$%@?łem te szczeliny superglue i w sumie dłużej wytrzymało aniżeli fabryczny klej

jakby ktoś pytał czemu nie oddałem ponownie na gwarancję tylko skleiłem sam i tym samym pozbawiłem się gwarancji? Jak je oddałem za pierwszym razem to czekałem na reklamacje w tym jobanym #mediaexpert trzy tygodnie, a że słucham dużo muzyki i potrzebuje sluchawki na silowni bo bez nich jest -100% mocy to skleiłem bo mi się nie chciało czekać znowu prawie miesiąc

słuchawki za pięćset ziko i się #!$%@? rozklejają po miesiącu, to jak strzał w pysk

także tego, jak macie jakieś stronki z takowymi pormocjami to byłbym wdzięczny

@Media_Expert polecam wycofać te słuchawki ze sprzedaży bo badziewie jakich mało

#sluchawki #elektronika #promocje
  • 2