Wpis z mikrobloga

Mam jedną taka hantle, jak ze zdjęcia, czyli gryf, 2 wkręty i cieżarki - 2x1,25kg i 2x2,5kg, kupione dawno temu. Chce teraz kupic taki drugi taki sam zestaw i ewentualnie jakies dodatkowe ciezarki.

Widzial ktoś gdzieś taki zestaw z tym samym gryfem w przyzwoitej cenie(?

Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Czy nie lepiej byloby kupić coś z innymi zaciskami i wymienic je w starej hantli, bo to ciagle zakręcanie i odkręcanie, jest troche wkurzajace i czasochłonne. Pewnie tez by sie wiązalo z porzudzeniem starego gryfu

#silownia #mirkokoksy #sport
essos - Mam jedną taka hantle, jak ze zdjęcia, czyli gryf, 2 wkręty i cieżarki - 2x1,...

źródło: hantle

Pobierz
  • 7
@essos ja bym poszukał idzie OLX, idzie dostać za bezcen. Sam kiedyś oddalem 2x gryf hantle, gryf prosty 10kg, starą ławeczke i jakies 80kg obciążenia za 250zl bo mi tylko zagracało piwnicy. Co do zabezpieczeń, dopóki nie robisz supersetów, gdzie musisz szybko zdjąć ciężar to wydaje mi sie ze nie ma sensu wymieniac na zaciski, zbedny wydatek
@mkm8: Chociaz w sumie jak tak patrze to wiekszym problemem wydaje sie dopasowanie cieżaru jak w tej starej hantli. Np. widze ze cos ma ciezar 2x2kg i niby ten sam gryf, a u mnie jest 2x 2,5kg. Juz pomijam fakt ze nie ma 2x1,25