Wpis z mikrobloga

Wytłumaczcie mi to różowe paski - Jak to jest że kobiety w sklepach zawsze się zachowują jak zawalidrogi (zwłaszcza ukrainki)? Jak facet coś wybiera to koszyk przestawia w ustronne miejsca, patrzy z daleka na regał żeby znaleźć co go interesuje a jeśli chce przeczytać skład to bierze opakowanie i idzie kawałek dalej żeby sobie poczytać.

A kobiety? Zatrzymuje się taka z koszykiem na środku alejki (jeszczew poprzek tak że w ogóle nie ma przejścia), otwiera lodówkę z jogurtami, kuca i przez 10 minut czyta etykiety nie zwracając uwagi na to że robi się za nią kolejka. Oczywiście strach się przepchnąc bo nawet jak przeprosisz to możne to uznać za molestowanie bo naruszyłeś jej przestrzeń osobistą. Z czego to wynika? Ze skrajnego egoizmu czy z nieumiejętności przewidywania swoich działań? A może jedno i drugie?

#rozowepaski #biedronka #zakupy #ukraina #zalesie #przegryw #bekazrozowychpaskow
Viado - Wytłumaczcie mi to różowe paski - Jak to jest że kobiety w sklepach zawsze si...

źródło: kobiety

Pobierz
  • 21
Oczywiście strach się przepchnąc bo nawet jak przeprosisz to możne to uznać za molestowanie bo naruszyłeś jej przestrzeń osobistą. Z czego to wynika? Ze skrajnego egoizmu czy z nieumiejętności przewidywania swoich działań? A może jedno i drugie?


@Viado: Zamiast się przepychać mówisz przepraszam i sama przestawia. Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło by ktokolwiek miał z tym problem komu uwagę zwróciłem. Gorsze są baby co czekają aż jej kasjerka wszystkie produkty